Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
28.04.2016 - Про передачу медичного обладнання
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ______________ №_____
                 м. Житомир
 
 
Про передачу медичного
обладнання
 
Розглянувши звернення комунальних установ Центральна міська лікарня №2 та Центральна міська лікарня №1 м. Житомира, з метою раціонального використання медичного обладнання, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати медичне обладнання з балансу комунальної установи Центральна міська лікарня №2 (головний лікар Павлусенко В.П.) на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомира (головний лікар Вусик А.І.) згідно з додатком.
2. Приймання-передачу зазначеного в додатку до даного рішення медичного обладнання провести відповідно до чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 

Міський голова                                                                                С.І. СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове