Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5197
візитів всього: 134016
Прогноз погоди
28.04.2016 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
    від _________№ _____
              м. Житомир
 
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Внести зміни в договори найму жилих приміщень та відкрити особові рахунки:
 
1.1.     на квартиру №  будинку  по    вул.   , що складається з двох кімнат жилою площею   кв.м. і кухні, сім’я  чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.2.     на квартиру №    будинку    по   проспекту   , що складається з двох кімнат жилою площею   кв.м. і кухні, сім’я   чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.3.     на квартиру №    будинку    по   вул.    , що складається з двох кімнат жилою площею    кв.м. і кухні, сім’я    чоловік, у зв’язку зі смертю наймача –   . Особовий рахунок на     закрити.
1.4.    на квартиру №   будинку    по    вул.   , що складається з трьох кімнат жилою площею     кв.м. і кухні, сім’я    чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.5.     на квартиру №    будинку    по     вул.    , що складається з трьох кімнат жилою площею    кв.м. і кухні, сім’я    чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.6.    на квартиру №  будинку  по            вул.     , що  складається з двох  кімнат  жилою площею  кв.м. і
кухні, сім’я   чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.7.     на квартиру №    будинку       по вул. , що складається з двох кімнат жилою площею   кв.м. і кухні, сім’я    чоловік, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
 
1.8.     на квартиру №     будинку     по набережній    , що складається з однієї кімнати жилою                   площею    кв.м. і кухні, сім’я     чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –     . Особовий рахунок на     закрити.
1.9.     на квартиру №     будинку  по     вул.    , що складається з двох кімнат жилою площею        кв.м. і кухні, сім’я     чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –    . Особовий рахунок на     закрити.
1.10.    на квартиру №    будинку    по        майдану    , що складається з двох кімнат жилою площею    кв.м. і кухні, сім’я     чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –   . Особовий рахунок на     закрити.
1.11.      на квартиру №     будинку     по    вул.    , що складається з двох кімнат жилою площею    кв.м. і загальної кухні, сім’я    чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача      . Особовий рахунок на    , її матір, закрити.
2. Розділити особові рахунки:
 
2.1. Квартири №    будинку    по пров.     і відкрити особові рахунки     сім’я     чоловіки, на дві кімнати, визначені у плані квартири технічного паспорту площею    кв.м. і кухні,   сім’я     чоловік, на одну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорту площею    кв.м. і кухні,     сім’я     чоловіки, на одну кімнату, визначену у плані технічного паспорту площею    кв.м. і кухні за взаємною згодою. Особовий рахунок на    , на чотири кімнати жилою площею    кв.м. закрити.
2.2. Квартири №   будинку    по площі    і відкрити особові рахунки     сім’я    чоловіки, на одну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорту площею     кв.м.,     сім’я    чоловіки, на одну кімнату, визначену у плані технічного паспорту площею    кв.м. за взаємною згодою. Допоміжні приміщення в загальному користуванні. Особовий рахунок на    , на дві кімнати жилою площею     кв.м. закрити.
3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове