Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71805
Прогноз погоди
20.04.2016 - Про затвердження Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира
                                  
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від __________№__________
              м. Житомир
 
 Про затвердження Архітектурно-художньої
 концепції зовнішнього вигляду вулиць
 і територій міста Житомира
 
  З метою впорядкування зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира, відповідно до Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про благоустрій населених пунктів” “Про рекламу”, “Про охорону культурної спадщини”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 29.12.2003   №2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”, рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у  м.Житомирі”, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Архітектурно-художню концепцію зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира (додаток 1).  
 2. Затвердити Порядок розміщення інформаційних засобів в місті Житомирі (додаток 2).
3. Зобов'язати суб’єктів господарювання упродовж року після прийняття цього рішення привести розміщені інформаційні засоби у відповідність до Порядку розміщення інформаційних засобів в місті Житомирі.
 4. Затвердити Порядок погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира (додаток 3).
5. Доповнити додаток 3 до рішення міської ради від 30.05.13 №545 “Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради” пунктами 53,54 (додаток 4).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                  С.І.Сухомлин
 
25.04.2016 Внесено доповнення Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.