Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 41
візитів сьогодні: 5409
візитів всього: 354998
Прогноз погоди
19.04.2016 - Про передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від_______________________ №_____
                      м. Житомир
 
 
Про передачу нерухомого майна
 
Розглянувши клопотання комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради про зняття з балансу підприємства приміщень, які не використовуються в господарській діяльності, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
  1. Передати з балансу комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради на баланс:
1.1. Комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 13» Житомирської міської ради нежитлові приміщення загальною площею 172,9 кв.м за адресою: м. Житомир, вул. Вітрука, 53.
1.2. Комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомир нежитлові приміщення загальною площею 218,3 кв.м за адресою: м. Житомир,  вул. Корольова, 46.
2. Комунальному підприємству «Фармація» Житомирської міської ради, комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 13» Житомирської міської ради та комунальній установі  Центральна міська лікарня №1 м. Житомир приймання-передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                       С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове