Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131966
Прогноз погоди
19.04.2016 - Про передачу нерухомого майна
                           
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
 
від _____________ № ______
            м. Житомир
 
Про передачу нерухомого майна
 
З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу комунального підприємства «Реклама» Житомирської міської ради  нежитлові приміщення за адресою м. Житомир, вул. Покровська, 4 загальною площею 541,2 кв. м на баланс управління  містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.
2. Комунальному підприємству «Реклама» Житомирської міської ради та управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради приймання-передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                     С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове