Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70657
Прогноз погоди
15.04.2016 - Про передачу проектно-кошторисної документації
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ
 
 
від_________________№ _______
 
Про передачу проектно-
кошторисної документації
 
 
         У зв’язку із виробничою необхідністю та з метою будівництва двох світлофорних об’єктів, забезпечення безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі міста та відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
         1. Передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради проектно-кошторисну документацію на будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вулиці Новосінна-Чехова та вулиці Вітрука, 33 на баланс КП «ЕМЗО «Міськсвітло» Житомирської міської ради.
         2. Комунальному підприємству «ЕМЗО «Міськсвітло» Житомирської міської ради та управлінню транспорту і зв’язку міської ради приймання- передачу робочих проектів на будівництво світлофорних об’єктів на перехресті вулиці Новосінна-Чехова та вулиці Вітрука, 33 провести згідно чинного законодавства.
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.