Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133032
Прогноз погоди
15.04.2016 - Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території міста Житомира

УКРАЇНА

   ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

від _______________№_______

                       м. Житомир

 

Про  обмеження реалізації

алкогольних напоїв

на території міста Житомира

 

       З метою уникнення порушення громадського порядку на території міста Житомира, відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”,  враховуючи інтереси громади міста,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Заборонити в весняно-літній період 2016 року реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в підприємствах торгівлі, крім громадського харчування,  на території міста Житомира  з 22.00 години до 08.00 години.
  2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів  підприємницької  діяльності, розташованих на території міста,  незалежно від форм власності,   зареєстрованих  в  установленому  порядку.
  3. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                               С.І.СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове