Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133030
Прогноз погоди
13.04.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу
багатоквартирних жилих будинків
 
Розглянувши звернення голів правління ОСББ «Троянівська-14» Долгаля О.В. про прийняття жилого будинку №14 по вул. Троянівській в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку  «Троянівська-14», ОСББ «Вацківський 9» Черняховича О.М. про прийняття жилого будинку №9 по пров. Вацківському в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вацківський 9» та   ОСББ «Травневе-17» Віленчука М.О. про прийняття жилого будинку №17 по вул. 1-го Травня в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Травневе-17», відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №5» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №14 по вул. Троянівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Троянівська-14», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №9» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №9 по пров. Вацківському в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вацківський 9», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №17 по вул. 1-го Травня в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Травневе-17», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове