Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134384
Прогноз погоди
01.04.2016 - Про роботу управління житлового господарства міської ради з виконання повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” за 2015 рік
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
                м.Житомир
 
Про роботу управління житлового
господарства міської ради з
виконання повноважень,
визначених Законом України
“Про місцеве самоврядування
в Україні” за 2015 рік
 
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлового господарства міської ради Кондратюка С. М. про роботу управління з виконання повноважень, виконавчий комітет міської ради зазначає, що управлінням проведена значна робота з виконання законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”,  “Про доступ до публічної інформації”, “Про Державний бюджет України на 2015 рік”  та інших нормативно-правових актів.
Управлінням спільно з комунальними та приватними підприємствами, що надають послуги з утримання будинків та споруд і прибудинкових територій, проводиться  робота, спрямована на  забезпечення  комплексного розвитку житлового господарства міста, з метою найбільш повного забезпечення потреб населення, соціальної та виробничої сфери  в усіх видах житлових послуг. 
З метою подальшого покращення роботи комунальних підприємств міста та відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Роботу управління житлового господарства міської ради з виконання повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» визнати задовільною.
2.Управлінню  житлового господарства міської ради (Кондратюк С. М.) забезпечити:
2.1. Здійснення систематичного контролю за роботою підприємств, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій всіх форм власності.
2.2. Суворий та дієвий контроль за своєчасним та якісним розглядом звернень громадян та юридичних осіб.
2.3. Підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 років.
2.4. Проведення роз’яснювальної роботи спільно з комунальними підприємствами “ВЖРЕП” Житомирської міської ради, житлово-будівельними кооперативами, старшими по будинках щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
2.5. Виконання заходів з регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Житомирі та продовження співпраці в даному напрямку з міжнародними та місцевими організаціями.
2.6. Посилення контролю за своєчасним та якісним виконанням капітального ремонту житлового фонду міської ради.
2.7. Продовження роботи з прийняття будинків відомчого житлового фонду та гуртожитків до комунальної власності територіальної громади  м. Житомира.
3. КП “АТП 0628” Житомирської міської ради, ПП “ВЖРЕП №4” (за згодою), КП “ВЖРЕП №11” Житомирської міської ради, ПП “ВЖРЕП №8” (за згодою), ТОВ “Зелене Місто-Житомир” (за згодою) активізувати роботу з заключення договорів з приватним сектором на вивіз та захоронення  твердих побутових відходів.
4. Департаменту бюджету та фінансів міської ради (Гаращук С.П.), з метою своєчасного виконання завдань управлінням житлового господарства міської ради забезпечити контроль щодо своєчасного фінансування об?єктів житлового господарства, відповідно до затверджених Програм.
5. Про хід виконання даного рішення інформувати виконавчий комітет міської ради в першому кварталі 2017 року.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.
 
Міський голова                                                                                      С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове