Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134383
Прогноз погоди
29.03.2016 - Про демонтаж тимчасових споруд
                                  
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ____________ № ________
               м. Житомир
 
Про демонтаж
тимчасових споруд
 
З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об'єктів благоустрою м. Житомира в належному естетичному та санітарному стані, у зв'язку з відсутністю відомостей про наявність будь-якої дозвільної/погоджувальної документації на розміщення об'єктів, на підставі  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п. 7  ч.1 ст. 30 ),   “Про  благоустрій  населених  пунктів”, наказу   Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України    від   21.10.2011   № 244   “Про   затвердження   Порядку   розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325 “Про затвердження Правил благоустрою,     забезпечення     чистоти,     порядку    і    дотримання    тиші    у м. Житомирі”, керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого     призначення    та    рекламних    засобів,    затвердженого     рішенням виконавчого    комітету    Житомирської    міської    ради   від   03.02.2016 № 63, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ :
      1.    Затвердити    перелік   самовільно    розміщених    тимчасових    споруд, обладнання на території міста Житомира, що підлягають демонтажу, згідно з додатком.
      2.   Управлінню комунального господарства міської ради:
      2.1  виступити     головним      розпорядником     коштів     із     демонтажу тимчасових споруд, обладнання;
      2.2  демонтаж тимчасових споруд, обладнання виконати згідно з додатком.
      3.   Рекомендувати  Житомирському  відділу  поліції  Головного  управління Національної   поліції   в   Житомирській   області   забезпечити    громадський порядок під час демонтажу тимчасових споруд, обладнання.   
      4.    Контроль   за   виконанням   даного   рішення    покласти  на заступника міського   голови   з   питань   діяльності   виконавчих   органів   ради   згідно   з розподілом обов'язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове