Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5215
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
28.03.2016 - Про розгляд звернень фізичних осіб-підприємців щодо внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія  сьомого скликання
 
 
від _______ № _____
м. Житомир
 
Про розгляд звернень фізичних
осіб-підприємців
щодо внесення змін та доповнень в
договори оренди земельних ділянок
несільськогосподарського призначення
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати  за земельні ділянки у м. Житомир», рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 932 «Про місцеві податки і збори»,  рішення Житомирської міської ради від 24.02.2016 № 143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в м. Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
1. Внести зміни в частині нормативної грошової оцінки земельних ділянок та орендної плати шляхом укладання додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок, укладених між Житомирською міською радою та фізичними особами-підприємцями згідно з додатком 1.
Умови додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок в частині нормативної грошової оцінки та розміру річної орендної плати набирають чинності з 01.01.2016 року та діють до 31.12.2016 року.
2. Надати дозвіл на укладання договорів оренди земельних ділянок згідно додатку 2.
3. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні змін до договорів оренди земельних ділянок.
4. Попередити землекористувачів про необхідність проведення щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель (в т.ч. річної орендної плати ) згідно з додатками.
5. Фізичним особам-підприємцям звернутися з клопотанням до Управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 6) для укладання додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок та в місячний термін після прийняття рішення привести у відповідність договори оренди земельних ділянок.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
Додатки Завантажити
01.04.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове