Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71809
Прогноз погоди
22.03.2016 - Про передачу службового легкового автомобіля

УКРАЇНА 

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

від ________________ № __________

                             м. Житомир

 

 

Про передачу службового

легкового автомобіля

 

Розглянувши клопотання КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради для підвищення мобільності роботи спрямованої на оперативне виконання поставлених задач та посилення  напрямків діяльності, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради службовий легковий автомобіль CHERY A 15 Amulet державний номер          АМ 00-25 ВЕ, який закріплений за відділом діловодства, контролю та господарського забезпечення міської ради на баланс КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.
2. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради, начальникам відділів бухгалтерського обліку та звітності міської ради Борецькій Н.В., діловодства, контролю та господарського забезпечення міської ради Скороходу В.В. приймання-передачу службового легкового автомобіля, вказаного в п.1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Пашко О.М.  
 

 

Міський голова                                                                                       С.І.Сухомлин

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.