Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179943
Прогноз погоди
14.03.2016 - Про прийняття в експлуатацію та  передачу системи міського відеоспостереження
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ___________№  _________          
                 м. Житомир
 
Про прийняття в експлуатацію
та  передачу системи міського
відеоспостереження
 
 
Розглянувши клопотання управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, з метою підвищення рівня безпеки громадян, своєчасного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації, відповідно  до  статті  29  Закону  України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», виконавчий  комітет  Житомирської міської  ради
 
 ВИРІШИВ:
 
1. Прийняти в експлуатацію та передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради обладнання, програмне забезпечення та документацію другого етапу системи міського відеоспостереження  згідно з додатком.  
2. Директору комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради, начальникам управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради провести прийом-передачу обладнання, програмного забезпечення та документації другого етапу системи міського відеоспостереження згідно з чинним законодавством.
3. Директору комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради укласти угоди на обслуговування і постачання електроживлення до периферійного обладнання та забезпечити утримання в робочому стані системи міського відеоспостереження.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове