Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
03.03.2016 - Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам державної та комунальної форм власності
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект   Р І Ш Е Н Н Я
  сесія сьомого скликання
 
від_____________ №_____                                                                          
                м. Житомир
 
Про надання права користування земельними
ділянками юридичним особам державної
та комунальної форм власності
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру»,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в постійне користування земельні ділянки юридичним особам  відповідно додатку.
 
2.  Надати Головному управлінню національної поліції в Житомирській області право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2030 га за адресою вул.Вітрука,21-а для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03).
Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови.
Кадастровий номер:1810136600:05:029:0004.
Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки:
0,0553 га, 0,0122 га-охоронна зона навколо інженерних комунікацій.
Припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2030 га по вул.Вітрука,21-а Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.
Підстава:Клопотання Головного управління національної поліції в Житомирській області від 03.02.2016, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 31.03.2014, витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку, згода на вилучення земельної ділянки від 03.03.2016.
 
3. Попередити заявників про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
 
Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
 
4. У разі несвоєчасного оформлення та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради звернутися з претензійно-позовною заявою до суду.
 
5. Доручити органам Держгеокадастру внести необхідні зміни до земельно-облікових даних.
 
6.  Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
 
7. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами.
 
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
                                                                                     
Міський голова                                                                                   С.І.Сухомлин
 
29.03.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове