Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5202
візитів всього: 147333
Прогноз погоди
03.03.2016 - Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою фізичним особам – підприємцям
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сорок п’ята сесія сьомого скликання
 
від                              №  _____
                м. Житомир
 
 
Про надання дозволів на виготовлення
технічної документації із землеустрою
фізичним особам – підприємцям
 
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарської діяльності, подані матеріали та документи, на підставі Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010 року «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 587 від 28.09.2012), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
        
 
1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок згідно з додатком.
Розробнику технічної документації із землеустрою уточнити межу та площу земельної ділянки та внести інформацію про неї до Державного земельного кадастру.
 
2. Заявникам:
2.1. Замовити розроблення технічної документації із землеустрою у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.
 
Склад, зміст і правила оформлення документації із землеустрою регламентуються відповідною нормативно – технічною документацією з питань здійснення землеустрою.
        
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
29.03.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове