Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132151
Прогноз погоди
03.03.2016 - Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я           
     сесія  сьомого  скликання
 
від __________ №  ______                                                                           
м. Житомир
 
 
Про надання дозволу громадянам
на  виготовлення  документації
із землеустрою під існуючим
нерухомим майном
 
Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій»,  «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Верховної Ради України від 13.03.1992 №2200-ХІІ «Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі», постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 №844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», зі змінами, внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 №901 «Про додаткові заходи щодо врегулювання земельних відносин», міська рада,   
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянам  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, згідно з додатком 1.
 
2. Надати  дозвіл на виготовлення технічної  документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок (поновлення дії договорів оренди землі), згідно з додатком 2.
 
3. Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
4. Виготовлену документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
 
5.  Виготовлення  документації із землеустрою є  комерційним ризиком замовника.
 
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Міський голова                                                                             С.І.Сухомлин
22.03.2016  внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове