Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 132754
Прогноз погоди
19.02.2016 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
     від _________№ _____
              м.Житомир
 
 
 
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
 
1.1. … на квартиру № … будинку …. ….,  що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….  закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку …. по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку …. по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку … по   вул. …., що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № …  будинку … по   вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я .. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.6. …  на квартиру № … будинку … по  просп. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….  закрити.
1.7. … на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
 
 
1.8. …  на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею  …кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.9. … на квартиру № … будинку ….по вул. …., що складається з трьох кімнат жилою площею  ….кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.10. …. на квартиру № … будинку …. по  вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.11. …. на квартиру № … будинку …. по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …... Особовий рахунок на …. закрити.
1.12. … на кімнату № … будинку … по   вул. …, жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я ….чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.13. ….. на квартиру № …будинку ….по вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача –  ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.14. …. на квартиру № …. будинку … по  вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
     2. Контроль   за  виконанням   даного   рішення   покласти   на  заступника  
      міського   голови   з  питань   діяльності  виконавчих  органів  ради   згідно  з 
      розподілом обов’язків.
 
 
      
       Міський голова                                                                                  С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове