Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5403
візитів всього: 357723
Прогноз погоди
17.02.2016 - Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від____________№_____
            м. Житомир
Про порушення клопотання
про присвоєння почесного
звання  «Мати-героїня»
На підставі Указу Президента України від 29.06.2001 №476 (зі змінами та доповненнями) “Про почесні звання України”, звернень гр. Лук'янчук Л.І. і гр. П'ятницької Л.І. та  ст. 39 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Лук'янчук Любові Іванівні та П'ятницькій Ларисі Іванівні. 
2. Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради підготувати подання та нагородні листи встановленого зразка.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  згідно з розподілом обов’язків.                                                    
Голова міської ради                                                                   С.І. СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове