Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]ada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 133722
Прогноз погоди
10.02.2016 - Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за 2015 рік
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про виконання Програми
економічного і соціального
розвитку міста Житомира
за 2015 рік
 
 
Заслухавши звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за 2015 рік та відповідно до статей 27, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
  1. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за 2015 рік, в тому числі про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради, що додається, взяти до відома і внести на розгляд сесії міської ради.
  2. Виконавчим органам міської ради, відповідно до повноважень, продовжувати роботи щодо вирішення нагальних соціально-економічних проблем, що відповідають основним цілям та пріоритетним завданням розвитку міста у 2016 році та забезпечити виконання міських цільових програм.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове