Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5207
візитів всього: 132365
Прогноз погоди
03.02.2016 - Про затвердження складу комісії з вивчення діяльності КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ________________  №  _________
           м. Житомир
 
Про  затвердження   складу  комісії  з  
вивчення  діяльності  КП «Агентство
з управління  майном» Житомирської
міської  ради
 
Розглянувши  рекомендацію постійної комісії міської  ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій щодо реорганізації комунального підприємства «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради,  керуючись статтею 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської  ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.  Затвердити склад комісії  з  вивчення  діяльності  комунального підприємства  «Агентство з управління майном» Житомирської  міської  ради згідно з додатком.
2.  Комісії з вивчення діяльності КП «Агентство з управління майном» Житомирської  міської ради  в термін до 01.04.2015 року:
2.1. Провести детальний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства з визначенням впливу позитивних та негативних факторів,  руху грошових коштів, раціонального використання обігових коштів, своєчасного погашення кредиторської та дебіторської заборгованості. 
2.2. Надати міському голові, постійній комісії міської  ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій висновки і пропозиції  щодо подальшої діяльності та структури  зазначеного комунального підприємства.
3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.
 
Міський голова                                                                                   С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове