Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133032
Прогноз погоди
26.01.2016 - Про надання згоди Плохотишиній Катерині Геннадіївні на встановлення меморіальної дошки Перевознику П.А. та Польовому А.К.
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від  _______________    №  ______     
                                      м. Житомир     
 
Про надання згоди Плохотишиній
Катерині Геннадіївні на встановлення
меморіальної дошки Перевознику П.А. та
Польовому А.К.
 
Розглянувши звернення Плохотишиної Катерини Геннадіївни про надання згоди на встановлення меморіальної дошки Заслуженим архітекторам України Перевознику Петру Артемовичу та Польовому Анатолію Костянтиновичу на фасаді будівлі Колективного підприємства «Житомирпроект» по вулиці Рильського, 9, враховуючи погодження КП «Житомирпроект» на встановлення даної меморіальної дошки на фасаді будівлі підприємства, відповідно до ст.ст. 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати згоду Плохотишиній Катерині Геннадіївні на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Перевозника П.А. та Польового А.К., на фасаді будівлі Колективного підприємства «Житомирпроект» по вулиці Рильського, 9 в місті Житомирі.
2. Плохотишиній Катерині Геннадіївні:
2.1 ескіз меморіальної дошки погодити в управлінні культури Житомирської міської ради та в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради;
2.2 здійснити встановлення даної меморіальної дошки відповідно до вимог чинного законодавства України, державних стандартів, норм і правил.
3. Запропонувати Колективному підприємству «Житомирпроект» взяти на баланс та утримання меморіальну дошку, присвячену пам’яті Перевозника П.А. та Польового А.К.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове