Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5355
візитів всього: 282675
Прогноз погоди
22.01.2016 - Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2013 р. №482 «Про надання дозволу комунальному підприємству Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на укладання кредитного договору з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО під гарантію Житомирської міської ради»
У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
третя сесія сьомого скликання
 
від _____________№_____
                    м. Житомир
 
Про внесення змін до рішення міської ради
від 23.01.2013 р. №482 «Про надання дозволу
комунальному підприємству Житомиртеплокомуненерго»
Житомирської міської ради на укладання
кредитного договору з Північною Екологічною
Фінансовою Корпорацією НЕФКО під гарантію
Житомирської міської ради»
 
 
З метою належного виконання гарантійних зобов’язань згідно Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту, укладеного 15 жовтня 2013 року між Житомирською міською радою та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.01.2013 р. №482 «Про надання дозволу комунальному підприємству Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради на укладання кредитного договору з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО під гарантію Житомирської міської ради», а саме:
1.1. Викласти підпункт 3 пункту 1 у наступній редакції:
«1.3. Строк кредиту – 9 років (однак, строк дії Кредитного Договору, укладеного між  Позичальником та Кредитором – 9 років, але у будь-якому разі до повного виконання зобов’язань за Кредитним Договором), упродовж яких кредит має бути повністю погашений рівними щоквартальними платежами (32 платежі), з урахуванням пільгового періоду 1 рік».
1.2. Викласти підпункт 2 пункту 2 у наступній редакції:
«2.2. Строк надання гарантії: на строк дії Кредитного Договору, укладеного між  Позичальником та Кредитором – 9 років, але у будь-якому разі до повного виконання зобов’язань за Договором».
2. Укласти з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО Додатковий Договір №2 до Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту, укладеного 15 жовтня 2013 між Житомирською міською радою та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) з метою внесення змін до його положень, зокрема, строку його дії, на умовах, вказаних у пункті 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.
 
 
Міський голова                                                                             С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове