Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134084
Прогноз погоди
22.01.2016 - Про включення до мережі управління освіти міської ради закладів професійно-технічної освіти
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ          
                            
 
 
від __________ №______                                                                
   м. Житомир
 
Про включення до мережі
управління освіти міської ради
закладів професійно-технічної освіти
 
У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», яким установлено, що видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних закладах та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення, плануються з 2016 року у відповідних бюджетах міст обласного значення, керуючись Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», статтями 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з урахуванням розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 20.01.2016 №12 «Про фінансування закладів професійно-технічної освіти області», міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Включити до мережі управління освіти Житомирської міської ради заклади професійно-технічної освіти державної форми власності, згідно з додатком.
2.Управлінню освіти Житомирської міської ради забезпечити включення до мережі управління освіти Житомирської міської ради заклади професійно-технічної освіти державної форми власності.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове