Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
21.01.2016 - Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного  обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ______________№________
м. Житомир
 

Про проведення інвентаризації

квартирного та кооперативного 

обліків громадян, які потребують

поліпшення житлових умов за

місцем проживання

 

         З метою уточнення інформації, щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтей 15, 34, 36, 40, 134 Житлового кодексу Української РСР, пунктів 25, 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, пунктів 21, 22 Правил обліку громадян, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 05.06.1985 № 228, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 15.01.2016 № 1), виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради до 30 листопада 2016 року провести інвентаризацію обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному та/або кооперативному обліках за місцем проживання.

         2. Затвердити Порядок проведення інвентаризації обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному та/або кооперативному обліках за місцем проживання (додається).

         3. Зняти з квартирного та/або кооперативного обліків громадян, які понад 10 років не проходили перереєстрацію та не підтверджували наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

         4. Зберегти за громадянами, протягом одного року з дня зняття з обліку, право на поновлення за датою перебування на квартирному та/або кооперативному обліках, у разі надання документів, що посвідчують підстави для перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на час прийняття рішення про зняття з квартирного та/або кооперативного обліків.

         5. Забезпечити інформування громадян, через засоби масової інформації про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

         6. Повідомити громадян про зняття їх з квартирного та/або кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

         7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове