Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2
візитів сьогодні: 4988
візитів всього: 62132
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 16 лютого 2016 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

             

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   16 лютого 2016 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань

(кім. 320)

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про роботу із зверненнями

громадян у виконавчих органах

Корольовської районної ради

у 2015 році

 

 

                Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача загального відділу районної ради Сидорчук Н.Д. про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах районної ради, виконком районної ради відмічає, що вона спрямована на забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативних документів та власних рішень із зазначеного питання.

         Протягом 2015 року  до Корольовської районної ради  та її виконавчих органів надійшло 75288 звернень, що на 12753 звернення більше, ніж у 2014 році.  Із загальної  кількості  звернень 98% становлять звернення з питань соціального захисту населення.

         До управління праці та соціального захисту населення районної ради звернулось 73927 громадян, Корольовської районної організації ветеранів – 907, виконавчого комітету районної ради – 393. відділу ведення державного реєстру виборців – 61.

 Кількість повторних звернень у 2015 році складає -  26.

         Щорічно питання  роботи із зверненнями громадян розглядється на засіданні виконкому. Щомісячно аналізувався стан роботи із зазначеного питання на апаратних нарадах районної ради. Систематично  проводились особисті  прийоми, на яких було прийнято 7015 громадян.

          У 2015 році 18992 сім’ї  призначено  субсидію на житлово-комунальні послуги на загальну суму 62,4 млн.грн., безкоштовно завезені дрова 19 громадянам на суму 8550 грн., забезпечено путівками на оздоровлення 242 громадянина,  державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми призначено 8025 громадянам на загальну суму  72,4 млн.грн.  Виділено 26 земельних ділянок  громадянам під садівництво та городництво.

 

 

З метою подальшого вдосконалення роботи з розгляду звернень громадян і забезпечення її результативності  та виконання вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ громадян до публічної інформації», Указу Президента  України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

                1. Інформацію про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах Корольовської  районної ради у 2014 році взяти до відома.

          2. Керівникам виконавчих органів районної ради:

          2.1. Забезпечувати виконання вимог законодавчих актів, що регулюють порядок розгляду звернень громадян  та  виконання делегованих повноважень, про що щомісячно до 1 числа  надавати інформацію до виконкому районної ради.

          2.2. Посилити контроль щодо виконавської дисципліни при розгляді звернень громадян.

          2.3.  Проводити  щомісячний  аналіз  і  узагальнення  звернень  громадян, розгляду та  вирішення порушених у них питань, вживати заходи для своєчасного та об’єктивного їх розгляду.

                3. Загальному відділу районної ради (Сидорчук Н.Д.) здійснювати  постійний  контроль  за  дотриманням   вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян у виконавчих органах районної ради.

          4. Заступнику голови ради Шевчук Ю.М. заступнику голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орловій О.Г., керуючому справами виконкому Чеховському П.М.  зосередити увагу на виконанні вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядчих документів органів влади вищого рівня та власних із зазначеного питання.

                5. Рішення райвиконкому від 17.02.15 № 14 «По роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах районної ради у 2014 році»  вважати таким, що втратило чинність.

                6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому    Чеховського П.М.

 

 

 

Голова ради                                                                                                                                     О.В.Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від________________№_________

м. Житомир

Про проведення роботи з соціального

супроводу родин загиблих військово-

службовців-учасників антитерористичної

операції та військовослужбовців, які брали

участь в антитероростичній операції        

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію  заступника начальника управління – начальника відділу з питань по справах інвалідів і побутового обслуговування пенсіонерів управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної  ради   Шемчук А.С.,  виконавчий комітет районної ради відмічає, що на виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 1502015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту  учасників антитерористичної операції», з метою вивчення нагальних питань   управлінням  проводиться робота з соціального супроводу родин загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

            Станом на 15 січня 2016 року спеціалістами відділу складено  18 соціальних паспортів  родин загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції .  Статус члена сім’ї   загиблого ветерана війни – учасника антитерористичної операції встановлено 25 особам і видано 19  відповідних  посвідчень, а 6 неповнолітнім дітям видані довідки.  Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування на обліку перебувають 4 особи, які є членами родин загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції. Призначено субсидії на житлово-комунальні послуги 8  родинам загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції.

           Також, спеціалістами відділу   складено 132 соціальних паспорта на демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

            Встановлено статус інваліда війни 22 особам. Видано  направлення на психологічну  реабілітацію 11 особам.

            Отримали путівки у підвідомчі санаторії Мінсоцполітики  13 осіб, а  35 осіб взято на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

             За бюджетною програмою «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО» у Житомирській автошколі ТСО Україна пройшли навчання (перепідготовку) 6 осіб.

            Для забезпечення технічними засобами реабілітації  видані направлення 2 інвалідам - учасникам антитерористичної операції.  На обліку для забезпечення автомобілем перебувають 2 інваліди демобілізованих- учасників антитерористичної операції і 1 інвалід військовослужбовець- учасник антитерористичної операції.

             Призначено субсидії на житлово-комунальні послуги 5 сім’ям демобілізованих - учасника антитерористичної операції.

             Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Корольовської районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

Інформацію про проведену роботу з соціального супроводу родин  загиблих військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції взяти до відома.

Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради (Мисюк В.В.) з метою вивчення нагальних питань соціального захисту, реабілітації, соціальної адаптації військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, та сімей загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, а саме:

                2.1. Забезпечити подальшу  роботу щодо складання соціальних паспортів та їх соціальний супровід.

                2.2. Забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації, на сайті «Житомирська міська рада» розділ «Корольовська районна рада»  змін в чинному законодавстві щодо зазначеної категорії осіб. 

                3. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати виконком районної ради у першому кварталі 2017 року.

                4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

 

Голова ради                                                                             О.В. Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від__________________№_______

м.Житомир

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету районної ради в

ід 19.02.13 №17 «Про затвердження

Порядку використання коштів районного

бюджету для надання фінансової підтримки 

громадських організацій інвалідів і ветеранів

Корольовського району, заходи з відвідування

військових поховань і військових пам’ятників

та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній

війні 1941-1945 років».

 

 

З метою покращення діяльності громадських організацій інвалідів і ветеранів Корольовського району, які опікуються питаннями соціального захисту населення, відповідно до Законів України: стаття 34 «Про місцеве самоврядування в Україні», стаття 20 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.12 № 176 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і  ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», рішення сесії районної ради від 29.12.2015 № 202 «Про районний бюджет на 2016 рік», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів Корольовського району та заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, затвердженого рішенням виконкому районної ради від 19.02.13 №17 та викласти пункт 1 в такій редакції:

«п.1 Цей Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, передбачених районним бюджетом за «Програмою соціального захисту населення Корольовського району на 2016-2017 роки та її фінансове забезпечення на 2016 рік» громадських організацій інвалідів і ветеранів Корольовського району м.Житомира».

 

2. Вважити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Корольовської районної ради м.Житомира від 18.03.2014 № 24 «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки  громадських організацій інвалідів і ветеранів Корольовського району, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

 Голова ради                                                                                О.В.Соя

 

 

 

 

 

 

 

 



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
İzmir Escort Hacklink #yaslikurt#istanbul evden eve nakliyat1xbet зеркалоpromosyonjokerbet girişizmit escort7. koğuştaki mucize izleborsaanalizleriinstagetfollower instagram beğeni satın al evden eve nakliyatjojobet günceljojobet girişankara dügün fotoğrafçısı