Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134390
Прогноз погоди
14.01.2016 - Про організацію громадських робіт в місті  Житомирі на  2016 рік
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від_________________№_______
 
 
Про організацію громадських робіт
в місті  Житомирі на  2016 рік
 
З метою організації громадських робіт для вирішення суспільно-корисних питань на території міста Житомира, сприяння зайнятості зареєстрованих безробітних, виконання завдань, передбачених комплексною міською Програмою соціального захисту населення на 2016-2020 роки, затвердженою рішенням міської ради від 28.12.15 № 29,   відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 31 Закону України “Про зайнятість населення”, Порядку  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.13            № 175,  виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Визначити перелік видів громадських робіт в місті Житомирі на 2016 рік та роботодавців, за участю яких будуть проводитись громадські роботи  згідно з додатком.  
2. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради, Житомирському міському центру зайнятості забезпечити фінансування організації  громадських   робіт   пропорційно  рівними частинами за рахунок коштів міського  бюджету та  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.  
3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради та    Житомирському міському центру зайнятості забезпечити координацію проведення громадських  робіт. 
4. Житомирському міському центру зайнятості  направляти зареєстрованих безробітних за їх згодою на громадські роботи, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам міста та сприяють його соціальному розвитку.
      
       5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                                                   С.І. Сухомлин

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове