Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5240
візитів всього: 185938
Прогноз погоди
14.01.2016 - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15.10.2014 № 474
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету Житомирської міської ради
від 15.10.2014 № 474
 
З метою удосконалення роботи щодо організації харчування громадян та дітей із сімей, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції, відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.10.2015 №768 „Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”, згідно зі статтями 32, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
               
1. Внести зміни до пунктів 1–9 рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15.10.2014 № 474 „Про організацію проживання та харчування громадян та дітей із сімей, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції”, а саме:
1.1. Пункти 1-9 викласти в такій редакції:
1. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради забезпечити облік громадян, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції, та сприяти їх розміщенню в об’єктах державної, комунальної та приватної власності на території Житомирської області.
2. У разі відсутності можливості громадянам, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, тимчасово проживати в об’єктах державної, комунальної та приватної власності на території Житомирської області рішення про їх поселення в готель „Житомир” комунального підприємства „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради приймається на засіданні міського координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, при наявності вільних місць за підтвердження комунального підприємства „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради, а саме:
1) пенсіонерів;
2) інвалідів та осіб, що здійснюють догляд за дитиною - інвалідом або інвалідом 1 групи;
3) одиноких матерів  з неповнолітніми дітьми.
2.1. У разі поселення зазначених категорій громадян в готель „Житомир” даним особам згідно поданих заяв та рішення міського координаційного штабу надається одноразове гаряче харчування вартістю 25,00 грн. на одну особу в порядку, встановленому рішенням виконавчого комітету міської ради.
2.2. Зазначені категорії громадян зобов’язані сплачувати за проживання в готелі „Житомир” відповідно до укладених договорів. У разі несплати за проживання упродовж 3 місяців за поданням керівництва готелю та рішення міського координаційного штабу припиняється надання послуги проживання в готелі „Житомир” відповідно до цього рішення з залишенням права проживання в готелі на загальних умовах.
3. Управлінню освіти Житомирської міської ради організувати харчування дітей із сімей, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, наступним чином:  
3.1. У дошкільних навчальних закладах (в тому числі центрах розвитку дитини, навчально - виховних комплексах) з оплатою батьками 60 відсотків від загальної вартості харчування, визначеною рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.10.2015 №768 "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань":
3.1.1. Для дітей раннього віку 18,40 грн. в день на одну дитину (11,04 грн. за рахунок коштів батьків (60 % від вартості харчування) та 7,36 грн. з міського бюджету (40 % від вартості харчування).
3.1.2. Для  дітей  дошкільного  віку  28,30  грн.  в  день  на  одну    дитину (16,98 грн. за рахунок коштів батьків (60 % від вартості харчування) та 11,32 грн. з міського бюджету (40 % від вартості харчування).
3.2. У санаторних групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу і для дітей та учнів Житомирського навчально-виховного комплексу спеціального типу № 59 Житомирської міської ради, як таких, які мають статус ослаблених та часто хворіючих дітей, 35,60 грн. в день на одну дитину  за рахунок коштів міського бюджету.
3.3.  В загальноосвітніх навчальних закладах з оплатою батьками 50 відсотків від загальної вартості харчування, визначеною рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.10.2015 №768 "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань":
3.3.1. Учням 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в день на одну дитину 15,40 грн. (обід) - (7,70 грн. за рахунок коштів батьків  та 7,70 грн. з міського бюджету на надання адресної допомоги на харчування).
4. Управлінню праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради забезпечити надання адресної допомоги на харчування:
4.1. В загальноосвітніх навчальних закладах у розмірі 50 відсотків від загальної вартості харчування, визначеної рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.10.2015 №768 „Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань”.
4.2. Громадянам, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, проживають в готелі „Житомир” КП „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради та отримують одноразове гаряче харчування, в розмірі 25,00 грн. на одну особу в день.
4.3. Адресна допомога на харчування надається громадянам, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, проживають в готелі „Житомир” КП „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради та отримують гаряче харчування; дітям із сімей, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції шляхом перерахування коштів на особові рахунки отримувачів допомоги.
Зазначений  механізм діє з 01 лютого 2016 року.
         5. У разі не відвідування навчальних закладів, вихідні, канікулярні дні, під час хвороби, у зв’язку із ускладненням епідситуації (карантин) адресна допомога на харчування надається на дітей із сімей, які прибули з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції і проживають в готелі „Житомир” КП „Агентство з управління майном” Житомирської міської ради, в розмірі 25,00 грн. на одну дитину в день за заявою одного з батьків або осіб, які їх замінюють, та на підставі підтверджуючих документів закладів освіти та охорони здоров’я.
6. Для надання адресної допомоги на харчування громадяни подають до виконавчого комітету Житомирської міської ради заяву, довідку про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, копію паспорта, ідентифікаційного номера та, у разі необхідності, копію свідоцтва про народження дитини.
         7.   Громадянам, які прибули з тимчасово  окупованої  території України та районів проведення антитерористичної операції, які звернулися до виконавчого комітету міської ради з питання надання адресної допомоги на харчування, управлінням праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради видаються талони із зазначенням суми допомоги та реєструються в книзі обліку з підписом про отримання.
8.  Суб’єкти господарювання, які забезпечують надання харчування подають до управління праці та соціального захисту населення міської ради до 15 числа щомісячно та до 3 числа місяця наступного за звітним щомісячні реєстри та реалізовані талони за отримане харчування, на підставі яких визначається розмір адресної допомоги .
9. Адресна допомога на харчування надається рішенням виконавчого комітету міської ради.
 
2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове