Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 52
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590109
Прогноз погоди
13.01.2016 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 
від _________№ _____
              м.Житомир
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. … на квартиру № … будинку … по   вул. …,  що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку …. по  вул. …, що складається з чотирьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № ….будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. …. на квартиру № …БОС …, що складається з трьох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.6. …. на квартиру № …  будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.7. … на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.8. … на квартиру № …  будинку … по вул. …., що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –….Особовий рахунок на …. закрити.
1.9. …. на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.10. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.11. …. на квартиру № … будинку ….по  вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.12. …. на квартиру № …будинку   по … вул. , що складається з двох кімнат жилою площею…. кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.13. …  на квартиру № … будинку …по вул. …, що складається з чотирьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.14. …. на квартиру № ….будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача –  …. Особовий рахунок на  … закрити.
1.15. …  на квартиру № …будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.16. … на квартиру № … будинку …по  вул. .., що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.17. … на квартиру № …будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача –  …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.18. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.19. …. на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.20. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.21. … на квартиру № …будинку …. по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.22. … (…року народження) на квартиру № … будинку …по просп. …, що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я …чоловік, у зв’язку зі смертю   наймача – …. Особовий рахунок на ... закрити.
1.23. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з чотирьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.24. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.25. … на квартиру № … будинку …по  вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.26. …  на квартиру № …будинку …по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею     …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.27. …. на квартиру № …будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  … кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.28. … на квартиру № …будинку … по вул. …., що складається з двох кімнат жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на …. закрити.
1.29. …. на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з однієї кімнати жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.30. … на квартиру № … будинку …по просп. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.31. … на квартиру № … будинку …  по  вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.32. …  на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.33. … на квартиру № ….будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.34. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.35. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.36. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.37. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на ...., закрити.
2. Розділити особовий рахунок квартири № …. будинку … по                     вул. … і відкрити особові рахунки …, сім’я … чоловік, на одну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорту під №…, площею  … кв.м, …., сім’я … чоловіки, на дві кімнати, визначені у плані квартири технічного паспорту під №№ … площею … кв. м.  У спільному користуванні залишити:
- кухню, визначену у плані квартири технічного паспорту під №…
- ванну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорту під №…
- вбиральню, визначену у плані квартири технічного паспорту під №..
-  коридор, визначений у плані квартири технічного паспорту під №…
Особовий рахунок на …., яка померла, на три кімнати, жилою площею … кв.м, закрити, відповідно до рішення … районного суду м. Житомира від …..та Ухвали апеляційного суду Житомирської області від …. року.
3. Об’єднати особові рахунки квартир № …. по вул. … і відкрити …, сім’я ….чоловіки, особовий рахунок на квартиру №….по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м  за взаємною згодою.
Особові рахунки на …, сім’я … чоловік, на одну кімнату жилою площею  … кв.м, …, сім’я … чоловіки, на дві кімнати  жилою площею … кв.м закрити.
4. Контроль   за  виконанням   даного   рішення   покласти   на  заступника міського   голови  з  питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                             С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare