Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133459
Прогноз погоди
31.12.2015 - Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

  сесія сьомого скликання

 

від_____________ №_____                                                                          

                м. Житомир

 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради

 

Розглянувши клопотання КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати в постійне користування КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради земельну ділянку площею ______ га, кадастровий номер __________, з цільовим призначенням __________________.

2. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.

3. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.

4. У разі несвоєчасного оформлення та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради звернутися з претензійно-позовною заявою до суду.

5.    Доручити органам Держгеокадастру:

5.1. Внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки;

5.2.  Внести зміни до земельно-облікових даних;

6.  Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.

7. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

                                                                                    

Міський голова                                                                                      С.І.СухомлинВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове