Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
31.12.2015 - Про надання пільг суб’єктам підприємницької діяльності, які забезпечують харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах
УКРАЇНА
                       ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 
 
                                                 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
                                            РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                  м. Житомир
 
Про надання пільг
суб’єктам підприємницької діяльності,
які забезпечують харчування учнів
у загальноосвітніх навчальних закладах
 
Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  наказу  Міністерства економіки України від 01.08.2006 № 265 (із змінами і доповненнями від 27.06.08 № 236) «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Надавати в безоплатне користування суб'єктам господарювання – переможцям конкурсних торгів виробничі приміщення (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), обладнання шкільних їдалень на період надання послуг з організації гарячого харчування (послуг їдалень) в загальноосвітніх закладах міста на термін дії господарських договорів, укладених за результатами конкурсних торгів між управлінням освіти Житомирської міської ради та суб’єктами господарювання згідно з додатком 1, та зобов'язати керівників загальноосвітніх навчальних закладів укласти з переможцями конкурсних торгів договори безоплатного користування.
2. Установити, що суб’єкти господарювання мають право на безоплатне користування виробничими приміщеннями (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), обладнанням шкільних їдалень згідно з пунктом 1 даного рішення виключно на період навчального року та відпочинкової зміни.
3. Суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації гарячого харчування в загальноосвітніх навчальних закладах,  звільнити від оплати за  теплопостачання в межах площі виробничих приміщень (приміщення харчоблоку, площу, що задіяна під буфет, де реалізується продукція), наданих в безоплатне користування відповідно до додатку 1.
4. Управлінню освіти міської ради:
4.1. У разі відсутності в загальноосвітньому навчальному закладі бутильованої питної води для організації питного режиму учнів, відсутності гарячої води для миття посуду здійснювати оплату вартості електроенергії та природного газу, витрачених суб’єктами господарювання на кип’ятіння води для забезпечення питного режиму учнів та підігріву води для миття столового посуду з коштів, передбачених на оплату комунальних послуг у кошторисах цих закладів, відповідно до Порядку обліку  електричної енергії та природного газу, витрачених для забезпечення питного режиму та миття посуду у загальноосвітніх навчальних закладах, встановленого згідно з додатком 2.
4.2. Установити, що у зв’язку з відсутністю в загальноосвітніх школах № 10, 27, 32, 35 та ліцеї при ЖДТУ належних умов для забезпечення харчування учнів цих закладів, безоплатно використовувати виробничі приміщення та обладнання ліцею № 2 та загальноосвітніх шкіл № 5, 33.
5. Рішення міськвиконкому від 29.12.2014 № 632 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.12.2013 року № 613 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та надання пільг суб’єктам підприємницької діяльності, які забезпечують харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» втрачає чинність після укладання господарських договорів  з переможцями конкурсних торгів на закупівлю послуг (послуг їдалень) у   2016 році.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове