Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5407
візитів всього: 354955
Прогноз погоди
30.12.2015 - Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.04.2014 № 110
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
м. Житомир
 
Про внесення змін в додаток до рішення
виконавчого комітету Житомирської
міської ради від 16.04.2014 № 110
 
З метою удосконалення організації перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями спеціально обладнаним автотранспортом в м. Житомирі, відповідно до статей 5,7 Закону України „Про соціальні послуги”, статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з урахуванням пропозицій комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Житомира, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.. Внести зміни до пунктів 1 розділу І; 2,5,9 розділу ІІІ рішення  виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.04.2014 № 110 „Про затвердження Положення про організацію перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями спеціально обладнаним автотранспортом в місті Житомирі  ”, а саме:
1.1. Пункт 1 розділу І викласти в такій редакції:
1. Перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями спеціально обладнаним автотранспортом (далі послуга „Соціальне авто”) є одним із видів соціальних послуг, які надаються Житомирським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради (далі - надавач послуги).
Право на отримання послуги „Соціальне авто” мають інваліди 1 та 2 груп та діти – інваліди із захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою інвалідного візка, та інваліди по зору 1 групи  (далі – отримувачі послуг) з наданням пріоритетного права користування інвалідам - візочникам.
1.2. Пункт 2 розділу ІІІ викласти в такій редакції:
2. Отримувач послуги „Соціальне авто” може скористатися зазначеною послугою не більше 5 разів у місяць для поїздок:
2.1. до лікувальних закладів та відділень реабілітації;
2.2. до органів державної влади та місцевого самоврядування різного рівня, розташованих в м. Житомирі.
Отримувач послуги „Соціальне авто” додатково може скористатися зазначеною послугою не більше 2 разів у місяць для вирішення соціально-побутових питань в межах м. Житомира.
У разі переміщення отримувача послуги з/до житлового приміщення або в межах пункту призначення необхідною є присутність особи, що супроводжує отримувача послуги.
1.3. Пункт 5 розділу ІІІ викласти в такій редакції:
5. Замовлення на послугу „Соціальне авто” приймаються відповідальним працівником надавача послуги з 8-30 до 17-00 щоденно та оформляються за формою згідно з додатком 2, крім вихідних та святкових днів.
1.4. Пункт 9 розділу ІІІ викласти в такій редакції:
9. Послуга надається з 8.00 до 17.00, щоденно, крім вихідних та святкових днів.
В окремих випадках, послуга може бути надана отримувачам, визначеним пунктом 2 понад час, зазначений у цьому пункті.
2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове