Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 71
візитів сьогодні: 5533
візитів всього: 481603
Прогноз погоди
Проект заяви від фракції ВО «Свобода» (зачитаний з трибуни 14.12.2015р. на третьому пленарному засіданні першої сесії)

Проект заяви від фракції ВО «Свобода» (зачитаний з трибуни 14.12.2015р. на третьому пленарному засіданні першої сесії)

        

Проект заяви місцевої ради щодо розгляду Верховною Радою питання про відповідальність уряду А.Яценюка

 

Більше року перебування А. Яценюка на посаді Прем'єр-Міністра України показали, що замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців А. Яценюк та його уряд займаються імітацією реформ, лобіюють інтереси олігархічних кланів, допустили катастрофічне зниження ВВП, зростання інфляції та рівня безробіття, встановлюють необґрунтовані непосильні тарифи для населення, чим доводять простих українців до зубожіння, планують грандіозний розпродаж за безцінь стратегічно важливих державних підприємств та землі.
 
Незважаючи на обіцянки у 2013 році ще тоді опозиціонера А.Яценюка зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 р. у рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби “спільного користування” з приватними структурами. А уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.
 
А. Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в урядах України та не вживають заходи щодо відшкодування нанесених державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств.
 
Анонсування керівництвом держави запуск процесів торгівлі землею сільськогосподарського призначення є прямою загрозою її продажу олігархічному та іноземному капіталу і перетворення України на сировинну колонію. Одночасно, держава втратить вплив на внутрішній продовольчий ринок, що створить загрозу продовольчій безпеці за рахунок потужностей агропромислового комплексу.
 
Не залишає уряд і злочинних намірів приватизувати прибуткові та стратегічні державні підприємства. Кабінет Міністрів України вже затвердив перелік об'єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2015 році (постанова № 271 від 12 травня 2015 р.), згідно якої продажу підлягають держпакети акцій понад 300 стратегічних об'єктів, а після ухвалення відповідного законопроекту - близько 1000 підприємств, значна частина яких є прибутковими. Внаслідок такої приватизації держава втратить контроль над стратегічними підприємствами та багатомільярдні надходження до державного бюджету. Більше того, в умовах війни ці підприємства за копійки отримають наближені до керівництва держави олігархи.
 
Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відповідальності Кабінету Міністрів України під керівництвом А.Яценюка за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією та наміри розпродати державне майно в умовах війни.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare