Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131961
Прогноз погоди
24.12.2015 - Про демонтаж паркану по вул. 1 Травня, 63-А у м. Житомирі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
 
від ___________№___________                                                               
              м. Житомир
 
Про демонтаж паркану по вул. 1 Травня, 63-А
у м. Житомирі
 
З метою захисту інтересів територіальної громади м.Житомира, додержання вимог законодавства у сфері благоустрою та утримання об’єктів благоустрою м. Житомира в належному стані, у зв’язку із відсутністю правових підстав для зайняття земельної ділянки, керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішенням Житомирської міської ради від 29.03.12 № 325 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Демонтувати паркан, розмішений на земельній ділянці по вул. 1 Травня, 63-А у м. Житомирі та звільнити земельну ділянку від будь-яких тимчасових споруд і будівельних матеріалів.
2.Доручити виконання п.1 даного рішення комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради спільно з комунальним підприємством «Зеленбуд» Житомирської міської ради у місячний строк. Демонтовані інженерні споруди та будівельні матеріали передати на зберігання комунальному підприємству «Зеленбуд» Житомирської міської ради.
3.Звернутися до Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області щодо забезпечення громадського порядку під час здійснення демонтажних робіт.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань роботи виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                               С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове