Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131962
Прогноз погоди
Подяка Всеукраїнського Координаційного бюро Громадсько - державної програми «Освіта дорослих України»
Житомирському міському голові Сухомлину Сергію
Олійник Людмили Анатоліївни Уповноваженої по зв’язкам з органами влади та місцевого самоврядування Всеукраїнського Координаційного бюро Громадсько - державної програми «Освіта дорослих України» за сприяння інституту Ціложиттєвого навчання (ЮНЕСКО), Координатор «Національного офісу системи ООН - ХАБІТАТ»
 
Шановний Сергій Іванович!
 
Маю честь повідомити Вас та подякувати за фахову підготовку Вам, уряду Швеції, посольству Швеції в Україні в особі Генріка Нурберга, керівникам міжнародних програм в Україні, працівникам департаменту економічного розвитку в особі Пахолюка Бориса Борисовича, Зятікової Тетяни Леонідівни, Деркачу Віктору Володимировичу за проведення 2 шведсько-українського форуму з чистих технологій у м. Житомирі 1 грудня 2015 року в сесійній залі міської ради за адресою майдан ім. С.П. Корольова, 4/2 та запропонувати створити робочу групу для реалізації через постійно діючу платформу антикризову програму з чистих технологій у Житомирі.
 
Пропонуємо розглянути проект спільного плану дій робочої групи на наступному тижні.
 
Як і в Україні, досягненню цілей ціложиттєвого освічування людини сприяють власні Національні ініціативи Тижня освіти дорослих, які взаємоузгоджено відбуваються в Австралії, Австрії, Беніні, Ботсвані, Чехії, Єгипті, Естонії, Фінляндії, на Мальті, у Бельгії (Фландрії) Німеччині, Новій Зеландії, Португалії, Палестині, Філіппінах, Словенії, Південній Африці, Швейцарії, Великобританії, Боснії та Герцеговині, у Буркіна-Фасо, на Островах Зеленого Мису, Гані, Гайані, Данії, Ісландії, Індонезії, Ірані, на Мадагаскарі, Малі, в Нідерландах, Нігерії, Румунії, Італії, Саудівській Аравії, Сенегалі, Сінгапурі, Свазіленді, Замбії, Кенії, Японії, Бразилії, Мексиці, Албанії, Болгарії, Литві, Норвегії, Швеції, Сербії, на Кіпрі та інших країнах, а це нині 52 країни світу, які приєдналися до освітнього руху пізнавального й особистісного зростання дорослих людей.
 
Маємо честь запропонувати розробити спільний регламент проведення цієї важливої події в час коли дорослі держави Україна вирішують найскладніші завдання розвитку країни.
В зв’язку з імплементацією регламенту регуляторної політики в умовах АТО, багато буде залежати від тих хто приймає рішення від імені Українського народу. Вся світова спільнота зацікавлена сформувати субстантивну основу змісту територіальної цілісності України та архітектури планетарного суспільства.
 
Запрошуємо всі здорові сили України долучитися до виконання національної програми «Запобігання гуманітарної катастрофи».
 
З повагою представниця Українського народу Л.А. Олійник
З повагою представник Українського народу З.В. Вовк
З повагою представник Українського народу Д.І. Власюк
З повагою перший секретар посольства Швеції в Україні Генрік Нурберг
                                                                                  


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове