Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5755
візитів всього: 744713
Прогноз погоди
від   18.12.15 № 19 Про Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки

            

 

УКРАЇНА

 

БОГУНСЬКА   РАЙОННА   РАДА   м. ЖИТОМИРА

Р І Ш Е Н Н Я

друга сесія сьомого скликання

 

 

від   18.12.15     № 19    

  

Про Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки

 

 

Заслухавши інформацію заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу Янушевич Л.П. про Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки, відповідно до  статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення міської ради від 25.02.03 № 160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради  районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Інформацію заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу Янушевич Л.П. про Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки взяти до відома.

 

2. Затвердити Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки згідно з додатком.

 

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступників голови районної ради, керуючого справами виконкому, начальника фінансового відділу районної ради та постійну комісію районної ради з питань праці та соціального захисту населення, сімейної та молодіжної політики.

 

 

 

Голова ради                                                   О.С.Блощинський

 

Додаток

до рішення районної ради

від  18.12.15  № 19

 

 

     ПРОГРАМА

соціального захисту населення Богунського району

на 2016-2018 роки

 

 

                                       1. Загальні положення

 

Програма соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки (далі - Програма) розроблена з метою реалізації соціальної політики України та на виконання делегованих Житомирською міською радою районній раді повноважень щодо соціального захисту інвалідів різних категорій, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, соціально вразливих верств населення шляхом відшкодування пільг, надання компенсацій, різних видів державних соціальних допомог і спрямована на реалізацію законів України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та інших нормативно-правових актів.

Соціальним захистом в районі охоплено понад 39 тис. пенсіонерів, в тому числі близько 6 тис. ветеранів  війни, більше 10 тис. інвалідів різних категорій, понад 25 тис. ветеранів праці та дітей війни, майже 5 тис. осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші категорії населення.

Основними заходами Програми на 2016-2018 роки передбачається посилення соціального захисту мешканців району, які в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги найбільше цього потребують, не маючи можливості з певних причин самостійно подолати соціально-побутові труднощі, ветеранів війни, зокрема учасників бойових, інвалідів війни із числа військовослужбовців, які брали участь в бойових діях в роки Другої світової війни та під час антитерористичної операції.

Першочергова увага приділяється багатодітним, малозабезпеченим і неповним сім’ям, одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку, родинам загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції (АТО), демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, інвалідам різних категорій та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Підтримується в актуальному стані Єдиний  державний  автоматизований реєстр  пільговиків,  який  налічує  понад 40 тис. осіб, які  мають право на пільги.

На постійному контролі знаходяться питання охорони праці, погашення заборгованості із виплати заробітної плати на суб’єктах господарювання району.

 

2

Головна мета: продовжувати роботу щодо вдосконалення системи соціального захисту населення, подолання бідності, зменшення негативних наслідків фінансово-економічної нестабільності, передусім для малозабезпечених категорій громадян, сімей, в яких виховуються діти-інваліди; соціальна підтримка, реалізація державної політики шляхом поліпшення матеріального стану та умов життя інвалідів різних категорій та інших соціально вразливих верств населення; зменшення соціальної напруги в суспільстві шляхом відшкодування пільг, надання адресної матеріальної допомоги, виплати грошових компенсацій та призначення різних видів державних допомог.

 

2. ПАСПОРТ

 Програми соціального захисту населення Богунського району

на 2016-2018 роки

 

Назва програми

Програма

соціального захисту населення Богунського району на 2016-2018 роки

Правове обгрунтування  Програми

Конституція України, закони України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про статус та соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про поховання та похоронну справу”,  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про пенсійне забезпечення”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про соціальний захист дітей війни”, “Про державний бюджет України”, “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про статус суддів”, “Про звернення громадян”, “Про колективні договори і угоди”,  “Про охорону праці”, “Про підприємства в Україні”, Про державну допомогу сімям з дітьми”, “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”,  “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімям”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам”, Бюджетний Кодекс України, Укази Президента України: “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, “Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями”, постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про встановлення розмірів виплат деяким категоріям громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, “Про затвердження Порядку обліку зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державного казначейства України”.

                                                                                     3

Розробник Програми

Управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради м. Житомира

Основні виконавці

Виконавчі органи Богунської районної ради м. Житомира

Термін реалізації

Протягом  2016-2018 років

Джерела фінансування

Державний бюджет, бюджет Богунського району м. Житомира, інші можливі джерела фінансування, не заборонені чинним законодавством.

Обсяги фінансування

Згідно затвердженого кошторису

 

3. Мета Програми

 

Метою Програми є реалізація державної політики, виконання заходів обласної, міської та районної програми, забезпечення  соціальних гарантій та належного рівня життя  мешканців району, підтримка найбільш соціально вразливих верств населення.

 

4. Основні завдання Програми

 

Основними завданнями Програми є виконання заходів, які спрямовані на розв’язання  найважливіших соціальних проблем населення району, а саме:

вдосконалення системи надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення;

забезпечення виконання чинного законодавства про працю, соціальний захист громадян з інвалідністю, ветеранів війни та праці, родин загиблих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, багатодітних сімей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, одиноких малозабезпечених громадян похилого віку та інших соціально-вразливих верств населення;

відшкодування пільг, призначення та виплата різних видів державних допомог, компенсацій та соціальних виплат, надання житлових субсидій за спрощеним порядком для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива тощо;

здійснення нагляду за погашенням заборгованості та своєчасністю виплати заробітної плати;

посилення соціального захисту громадян з інвалідністю, зокрема дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства, багатодітних та малозабезпечених сімей;

здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області;

взаємодія з департаментом архітектури, будівництва та дизайну міського середовища, іншими органами державної влади з питань контролю за створенням сприятливих умов безперешкодного доступу для інвалідів та іншої маломобільної категорії громадян до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної структури району.

                                                        4

 

5. Очікувані результати

 

Реалізація конституційного права громадян на відшкодування пільг, виплату компенсацій та призначення різних видів адресних державних соціальних допомог.

Поліпшення стану соціальної захищеності та задоволення матеріальних, медико-соціальних та побутових потреб.

Підвищення рівня життя передусім одиноких, соціально незахищених мешканців району.

Зменшення соціальної напруги серед серед найбільш соціально вразливих верств населення.

 

6. Основні заходи, строки виконання, виконавці та джерела фінансування

 

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

 

Виконавці

Джерела фінансу-вання

1

Забезпечувати своєчасне призначення та виплату всіх видів соціальної допомоги відповідно до чинного законодавства, призначення житлових субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Упродовж 2016-2018 років

Відділ соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної ради (далі – відділ соціальних допомог), фінансовий відділ районної ради

Держав-ний

бюджет

2

Проводити організаційні заходи щодо активного інформування та соціальної підтримки малозабезпечених сімей, сімей, де виховуються діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

 

Протягом 2016-2018 років

Заступники голови ради, організаційний відділ апарату районної ради та виконкому, управління праці та соціального захисту населення районної ради (далі – УПСЗН)

Не потребує  фінансу-вання

 

 

3

Заохочувати до навчання дітей -інвалідів, інвалідів з дитинства у вищих професійно-технічних навчальних закладах та Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів

Впродовж2016-2018 років

Відділ соціальних допомог, відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

4

Співпрацювати з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, службою у справах дітей міської ради, міським центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з питань:

- забезпечення комплексного підходу в наданні різних видів допомог сім‘ям, які знаходяться під соціальним супроводом;

- внесення пропозицій щодо надання багатодітним матерям статусу «Мати – героїня»

Постійно

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу,  відділ соціальних допомог, відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг УПСЗН районної ради

Не потребує  фінансу-вання

5

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

 

 

 

- своєчасного внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків щодо багатодітних сімей

Протягом 2016-2018 років

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

Продовжувати роботу комісії виконавчого комітету районної ради з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги

Впродовж2016-2018 років

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу -голова комісії, працівники апарату ради та виконкому, УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

6

 

Надавати допомогу малозабезпеченим сім’ям, що мають борги за житлово – комунальні послуги у заключенні угод на реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги, відновленні надання  комунальних послуг з наступним призначенням субсидій та державних соціальних допомог

Протягом 2016-2018 років

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу-голова та члени комісії райвиконкому з розгляду питань реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги

Не потребує фінансу-вання

7

Сприяти працевлаштуванню, забезпеченню соціальній адаптації, матеріально-побутовому, медичному обстеженню тощо особам, які звільнені з місць позбавлення волі

Постійно

Заступники голови ради, управління праці та соціального захисту населення районної ради

Не потребує  фінансу-вання

8

Проводити зустрічі з громадянами за місцем їх проживання, в трудових колективах  з питань інформування щодо можливості реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги, призначення житлових субсидій за спрощеним порядком, надання інших видів державних соціальних допомог, пільг, компенсаційних виплат, правильності призначення (перерахунку) пенсій та забезпечення соціальних гарантій

Щомісяч-но

Керівництво районної ради та виконавчого комітету, організаційний відділ апарату ради та виконкому,  спеціалісти сектору по нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій управлінням Пенсійного фонду України в            м. Житомирі УПСЗН

Не потребує фінансу-вання

9.

Забезпечити надання соціальних гарантій  громадянам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, особам, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами та доповненнями), “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про соціальний захист дітей війни” тощо

Упродовж 2016-2018 років

Відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг УПСЗН

 

Не потребує  фінансу-вання

6

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

10

Проводити обстеження матеріально – побутових умов проживання інвалідів, одиноких непрацездатних громадян з метою створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної та трудової реабілітації, влаштування їх в інтернатні установи та з питань потреби надання послуг міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Протягом 2016-2018 років

Відділ з питань обслуговування інвалідів ветеранів війни та праці УПСЗН, депутати обласної, міської та районної ради, представники громадських організацій інвалідів та ветеранів

Не потребує  фінансу-вання

11

Продовжувати налагоджену співпрацю з керівництвом Комунальної установи Центральної міської лікарні №2, лікарсько-консультативною комісією з питань проведення комплексних щорічних  медичних оглядів ветеранів війни

Постійно

Управління праці та соціального захисту населення районної ради, громадські організації ветеранів війни, працівники Комунальної установи ЦМЛ №2

Не потребує  фінансу­вання

12

Здійснювати контроль за  дотриманням вимог чинного законодавства щодо захисту житлових i майнових прав осіб, які знаходяться під  опікою (піклуванням), належним виконанням опікунами (піклувальниками) опікунських обов’язків над недієздатними та особами, які потребують піклування

Протягом 2016-2018 років

Члени ради опіки та піклування, відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН

Не потребує фінансу-вання

13

Забезпечити постановку на облік, своєчасну видачу ветеранам війни, інвалідам різних категорій, іншим особам санаторно-курортних путівок, засобів для орієнтування, спілкування та обміну інформацією, технічних та інших засобів реабілітації, протезно-ортопедичних виробів, виробів медичного призначення тощо

Постійно

Відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН

Держав-ний та місцевий бюджет

14

При формуванні міського бюджету порушувати клопотання перед департаментом бюджету та фінансів міської ради щодо виділення коштів для придбання санаторно-курортних путівок інвалідам війни до лікувально-санаторного центру “Дениші”.

Щорічно у ІІІ-му кварталі року

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу,

фінансовий відділ районної ради, відділ бухгалтерського обліку та звітності УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

15

Сприяти діяльності Товариству iнвалiдiв Богунського району, Богунській районній організації ветеранів України та іншим громадським організаціям в повсякденній діяльності з питань соціального захисту членів організації

Постійно

Голова ради, заступники голови ради, організаційний відділ апарату ради та виконкому, УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

7

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

16

Підтримувати в актуальному стані Централізований банк даних з проблем інвалідів (ЦБІ), Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків (ЄДАРП), електронну базу даних ветеранів війни

Постійно

Відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

17

Вдосконалювати заходи Проекту „Удосконалення системи соціальних допомог”, надавати допомогу в підготовці необхідних документів для отримання державних соціальних допомог особам з обмеженими фізичними можливостями

Впродовж 2016-2018 років

Управління праці та соціального захисту населення районної ради

Не потребує  фінансу-вання

18

Приймати участь в роботі обласного, міського комітету доступності з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб  з   обмеженими   фізичними  можливостями  та інших маломобільних категорій населення до  об’єктів  житлового   та громадського призначення

Протягом 2016-2018 років

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу, заступник начальника управління-нач. відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН, депутати районної ради

Не потребує  фінансу-вання

19

Продовжувати співпрацю з районними громадськими організаціями інвалідів, ветеранів війни та праці з питань розвитку та підтримки волонтерського руху

Впродовж 2016-2018 років

Заступники голови ради, керуючий справами виконкому, управління праці та соціального захисту населення

Не потребує  фінансу-вання

20

Взаємодіяти з міським центром зайнятості з питань професійного навчання, працевлаштування громадян з інвалідністю. Здійснювати вивчення суб’єктів господарювання з питань створення нових (переобладнання діючих) робочих  місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Протягом 2016-2018 років

Відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, головний спеціаліст з питань оплати, нормування та продуктивності праці, головний спеціаліст з охорони праці УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

21

Вживати заходи щодо своєчасного погашення заборгованості із виплати заробітної плати керівниками суб’єктів господарювання району

Постійно

Тимчасова районна комісія з питань погашення заборгованості із зар. плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Не потребує фінансу-вання

22

Здійснювати нагляд за виконанням суб‘єктами господарювання району законодавства з охорони праці, санітарного стану прилеглих і закріплених територій

Щомісяч-

но

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу, головний спеціаліст з охорони праці УПСЗН

Не потребує фінансу-вання

8

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

23

 Забезпечувати виконання заходів державної програми щодо соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (в розрізі фінансування за окремими бюджетними напрямками)

Протягом 2016-2018 років

Відділ з питань соціального захисту населення, що постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи УПСЗН

Держав-

ний бюджет

24

При формуванні обласного бюджету порушувати клопотання перед департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо виділення коштів для виплати громадянам компенсаційних виплат та допомог за рішенням судів

В ІІІ-му кварталі щорічно

Фінансовий відділ районної ради, відділ бухгатерського обліку та звітності УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

25

Вдосконалювати методику щодо впорядкування системи відшкодування пільг та здійснення системного контролю за правильністю нарахування пільг за надані послуги окремим категоріям громадян

Постійно

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, відділ бухгалтерського обліку та звітності УПСЗН

Не потребує  фінансу-вання

26

Проводити (при потребі) обстеження негазифікованих (тимчасово відключених від газопостачання) будинків з метою виявлення громадян, які мають право на:

- отримання  пільги  на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу;

- призначення житлових субсидій;

- забезпечення паливними дровами;

- отримання інших видів державних допомог (соціальних послуг);

- реструктуризацію заборгованості за спожиті послуги з газопостачання.

ІІІ-й квартал 2016-2018 років

Сектор державних соціальних інспекторів,  відділ соціальних допомог, відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, відділ з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, депутати районної ради

Не потребує  фінансу-вання

 

 

27

Здійснювати нагляд за правильністю призначення (перерахунком) та виплатою пенсій управлінням Пенсійного фонду України в                 м. Житомирі Житомирської області мешканцям району

Щомісяч-но згідно графіку

Сектор по нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій управлінням ПФ України в            м. Житомирі Житомирської області УПСЗН районної ради

Не потребує  фінансу-вання

28

Забезпечувати своєчасний розгляд звернень громадян з питань надання матеріальної допомоги на поховання та відшкодування витрат особам, які зобов’язались  поховати інваліда війни, учасника бойових дій відповідно до Закону України “Про поховання та похоронну справу”

Упродовж2016-2018 років

Комісія виконкому щодо надання  грошової та матеріальної допомоги громадянам району, управління праці та соціального захисту населення районної ради

Держав-ний бюджет

9

№ з/п

Перелік заходів програми

Строки виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансу-вання

29

Продовжувати налагоджену співпрацю з керівниками економічно-активних суб’єктів господарювання району, громадськими організаціями, товариствами Червоного Хреста України тощо з питань залучення благодійних коштів для надання адресної гуманітарної допомоги малозабезпеченим громадянам

Постійно

Заступники голови ради, організаційний відділ апарату ради та виконкому, управління праці та соціального захисту населення районної ради, депутати районної ради

Не потребує фінансу-вання

30

Приймати участь в роботі обласного та міського координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення АТО

За планом штабу

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу, начальник УПСЗН районної ради

Не потребує фінансу-вання

31

Забезпечувати належне виконання рішень міської робочої групи з питань детінізації доходів і відносин у сфері зайнятості населення, обласної та міської комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати

Постійно

Тимчасова районна комісія з питань погашення заборгованості із зар. плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Не потребує фінансу-вання

32

Організувати та забезпечити  виконання заходів з відзначення в районі  Дня пам’яті та примирення, річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1941-1945 років

Квітень - травень

2016-2018 років

Заступники голови ради,

керівники суб’єктів господарювання району, УПСЗН районної ради

Кошти підпри-ємств, установ та органі-зацій

33

Забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”

Постійно

Керівництво районної ради, апарату районної ради та виконавчих органів ради

Не потребує фінансу-вання

34

Продовжувати роботу комісії по розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу «Учасника війни», розгляду спірних питань  встановлення статусу «Інваліда війни», «Члена сім’ї загиблого» (померлого) ветерана війни

Постійно

Районна комісія, представники громад-ських ветеранських орга-нізацій

Не потребує фінансу-вання

35

Надавати публікації в засобах масової інформації про хід виконання основних заходів Програми соціального захисту населення  району  на 2016-2018  роки

Протягом 2016-2018 років

Організаційний відділ апарату ради та виконкому, УПСЗН районної ради

 

Не потребує фінансу-вання

 

10

7. Участь в організації та проведенні загальноміських та районних заходів

      з нагоди відзначення державних і професійних свят, пам’ятних дат

 

Новорічних та Різдвяних свят

Дня народження С.П.Корольова

Річниці визволення Житомирщини

Дня Соборності України

Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міжнародного жіночого дня

Річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів

Річниці Чорнобильської трагедії

Дня пам’яті і примирення

Дня Перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні

Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї

Дня захисту дітей

Дня працівників легкої промисловості

Дня медичного працівника

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дня молоді

Дня Державної служби

Дня місцевого самоврядування

Дня високомобільних десантних військ України

Дня Конституції України

Річниці Незалежності України

Дня Соборності України

Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана

Міжнародного дня інвалідів

Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 

8. Організація, взаємодія та контроль  за ходом виконання

Програми  соціального  захисту населення на 2016-2018 роки

 

Реалізацію Програми планується здійснити шляхом:

 

 своєчасного, якісного та повсякденного виконання заходів, спрямованих на соціальний захист багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, одиноких, непрацездатних громадян похилого та престарілого віку, родин загиблих (померлих) ветеранів війни, зокрема військовослужбовців із числа учасників антитерористичної операції, демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадян з інвалідністю та осіб з обмеженими фізичними можливостями, інших соціально вразливих категорій населення Богунського району.

11

 

Особлива увага виконання заходів Програми акцентована на подальше налагодження взаємодії та координацію виконавчих органів ради, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів апарату районної ради та виконавчих органів, які приймають участь в реалізації заходів, зазначених у Програмі.

         Контроль за ходом виконання Програми покладається на заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу та начальника фінансового відділу районної ради.

Моніторинг виконання Програми здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення районної ради; інші виконавці, зазначені у Програмі, повинні забезпечити виконання затверджених заходів, цільове та ефективне використання коштів.

Інформація про хід виконання основних заходів Програми заслуховується на сесії районної ради, засіданні виконавчого комітету районної ради, оприлюднюється в засобах масової інформації.

Управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради м. Житомира щомісячно, щоквартально та за підсумками року в установлені терміни надає відповідну звітність про стан виконання Програми.

Фінансовий відділ районної ради проводить системний контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, які спрямовані на соціальний захист громадян району.

По завершенню фінансового року заслуховується звіт про результати виконання Програми соціального захисту населення в поточному році на сесії районної ради. 

 

Розділ 9. Фінансове забезпечення Програми соціального захисту населення Богунського району на 2016 рік

 

 

1. Субвенція з міського бюджету:

 

1.1. Забезпечення безкоштовно паливними дровами (відходами деревообробного виробництва) багатодітних сімей, одиноких громадян похилого віку, які використовують пічне опалення в будинку - 15,8 тис. грн.

1.2.   Відшкодування пільг інвалідам І (першої) та ІІ (другої) групи по зору на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг - 1 220,8 тис. грн.

1.3.   Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги - 686,4 тис. грн.

1.4.   Фінансова підтримка громадських організацій:

 

Богунської районної організації ветеранів України - 23,3 тис. грн.

Товариства інвалідів Богунського району - 13,4 тис. грн.

 

1.5. Звільнення від сплати житлово-комунальних послуг учасників антитерористичної операції (далі -  учасників АТО), членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО - 305,0 тис. грн.

 

12

1.6.  Придбання путівок для санаторно-курортного лікування членів сімей загиблих учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО з дітьми до      7 років - 187,1 тис. грн.

 

ВСЬОГО: 2 (два) млн. 451,8 тис. грн.

 

2. Субвенція з державного бюджету:

 

2.1. Виплата всіх видів державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам - 164 107,1 тис. грн.

2.2. Надання житлових субсидій та відшкодування пільг на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг - 205 371,3 тис. грн.

 

 

ВСЬОГО:   369 (триста шістдесят дев’ять) млн. 478,4 тис. грн.

 

 

Загальна сума коштів, виділених на Програму соціального захисту населення Богунського району на 2016 рік:

 

371 (триста сімдесят один) млн. 930,20 тис. грн.

 

 

 

Заступник голови ради                                              С.А.Ілючок

 

 

 

 



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare