Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145674
Прогноз погоди
11.12.2015 - Про проведення конкурсів на визначення кращих інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанцій на річці Тетерів в місті Житомирі та селі Дениші Житомирського району Житомирської області
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
Проект РІШЕННЯ
 
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про проведення конкурсів на визначення кращих
інвестиційних проектів будівництва
гідроелектростанцій на річці Тетерів
в місті Житомирі та селі Дениші
Житомирського району Житомирської області
 
З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів, відповідно до статті 27, 28, 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Провести конкурси на визначення кращих інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанцій на річці Тетерів в місті Житомирі та селі Дениші Житомирського району Житомирської області та затвердити Положення про умови проведення конкурсу з визначення кращих інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанцій на річці Тетерів в місті Житомирі та селі Дениші Житомирського району Житомирської області згідно з додатком 1.
2. Створити конкурсну комісію з визначення кращих інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанцій на річці Тетерів в місті Житомирі та селі Дениші Житомирського району Житомирської області у складі згідно з додатком 2.
3. Призначити головою конкурсної комісії першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О.
4. Встановити термін проведення конкурсу – до 05 лютого 2016 року.
5. Департаменту економічного розвитку міської ради за підсумками проведеного конкурсу до 10 лютого 2016 року підготувати проекти рішень сесії міської ради щодо підтримки реалізації відповідних інвестиційних проектів будівництва гідроелектростанцій та оприлюднити дані проекти рішень на сайті міської ради.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове