Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5405
візитів всього: 357736
Прогноз погоди
10.12.2015 - Про прийняття активів та пасивів цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про прийняття активів та пасивів
цілісного майнового комплексу
Державного закладу «Вузлова поліклініка
станції Житомир Південно-Західної
залізниці»
 
На виконання рішення Житомирської міської ради від 29.07.2015 №954 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці», рішення виконавчого комітету від 04.11.2015 №789 «Про створення комісії з прийняття у власність територіальної громади міста Житомира цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці», керуючись статтями 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Передати на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м.Житомир на праві оперативного управління активи та пасиви цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова поліклініка станції Житомир Південно-Західної залізниці» відповідно до акту приймання-передачі.
2. Головному лікарю комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м.Житомир Вусику Анатолію Івановичу забезпечити прийняття активів та пасивів цілісного майнового комплексу, зазначеного в пункті 1 даного рішення, відповідно до чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                       С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове