Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5313
візитів всього: 232925
Прогноз погоди
Про внесення змін до рішення Корольовської районної ради від 06.11.15 № 4 Про обрання складу постійних комісій Корольовської районної ради м. Житомира VІІ скликання»

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

                                      Р І Ш Е Н Н Я                            проект

(Друга сесія сьомого скликання)

 

Від __________ №______

Про внесення змін до  рішення

Корольовської  районної  ради

від 06.11.15 № 4 «Про обрання

складу      постійних      комісій

Корольовської   районної ради

м. Житомира VІІ скликання»

 

Відповідно до частини 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення Корольовської районної ради від 06.11.15 № 4 «Про обрання складу постійних комісій Корольовської районної ради м. Житомира VІІ скликання», а саме:

1.1. Вивести зі складу постійної комісії Корольовської районної ради м. Житомира VІІ скликання з питань планування, бюджету і фінансів голову постійної комісії Бурбелу Ігоря Володимировича.

1.2. Затвердити на посаді голови постійної комісії Корольовської районної ради м. Житомира VІІ скликання з питань планування, бюджету і фінансів депутата Латіса Олександра Васильовича.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Шевчук Ю. М. та постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку (голова - Янович О.О.).

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                     О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове