Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131726
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 15 грудня 2015 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

 

Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   15 грудня 2015 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань

(кім. 320)

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м.  ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від _______________ № ________________

м. Житомир

Про підсумки виконання завдань

цивільного захисту району у 2015

році та основні завдання на 2016 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача відділу з питань надзви-чайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради Яновича О.О. про підсумки виконання завдань цивільного захисту району у 2015 році та основні завдання на 2016 рік виконавчий комітет районної ради відмічає, що відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради, спеціалізованими службами цивільного захисту району, підприємствами, організаціями, установами та закладами, розташованими на території Корольовського району, проведена значна робота щодо виконання вимог законодавства України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Основні завдання у сфері цивільного захисту району, визначені на 2015 рік, та план основних заходів з підготовки цивільного захисту виконані.

Питання реалізації державної політики у сфері цивільного захисту розглядалися на зборах та нарадах керівного складу цивільного захисту району, а також перевірялися під час комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Житомирській області.

Ефективніше виконували ці завдання: відділ з питань НС та ЦЗН районної ради, спеціалізована медична служба ЦЗ району (КУ “ЦМЛ №1”), КУ “ДЦМЛ”, ПАТ “Житомиргаз”, Обласна клінічна лікарня ім. Гербачевського, Житомирський кооперативний  коледж бізнесу і права, ДПТНЗ “Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну”, Центр професійно-технічної освіти міста Житомира, підприємства: ПАТ „Житомирський маслозавод”, ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод”, КП “Житомирське ТТУ”, ДП “Євроголд Індестріз ЛТД”, КП “ВЖРЕП № 9”, ДП “Модітал”.

Разом з тим, окремі завдання цивільного захисту вирішувалися повільно або не в повному обсязі, зокрема на таких підприємствах, як ПАТ “Торговий центр”, ТОВ „Екта-Пром”.

Виходячи із завдань, визначених начальником цивільного захисту України, головою Житомирської обласної державної адміністрації, виконкомом міської  ради на 2016 рік щодо удосконалення єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ), відповідно до статей 36, 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про підсумки виконання завдань цивільного захисту району у 2015 році та основні завдання на 2016 рік взяти до відома.

2. Затвердити:

2.1. Основні завдання у сфері цивільного захисту Корольовського району міста Житомира на 2016 рік згідно з додатком 1.

2.2. План основних заходів з підготовки цивільного захисту Корольовського району міста Житомира на 2016 рік згідно з додатком 2.

2.3. Організаційно-методичні вказівки щодо навчання населення Корольов-ського району міста Житомира з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях на 2016 рік згідно з додатком 3.

2.4. План комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту об’єктів Корольовського району міста Житомира  на 2016 рік згідно з додатком 4.

3.   Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради (завідувач Янович О.О.):

        3.1. Продовжувати роботу щодо реалізації в районі державної політики у сфері захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та в умовах особливого періоду, виконання вимог чинного законо-давства з цих питань.

      3.2. Проводити роз’яснювальну роботу щодо змін та доповнень, які внесені до законодавства України, інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту та звертати увагу керівників окремих підприємств, організацій, установ, закладів, де не виконуються вимоги законодавства у зазначеній сфері.

4. Начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту району, керівникам   підприємств, організацій,  установ  та  закладів, розташованих на території  Корольовського району:

4.1.  Проаналізувати до 30 січня 2016 року виконання завдань цивільного захисту в 2015 році та своїми наказами визначити завдання на 2016 рік, заохотити кращих працівників.

4.2. Надати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради до 5 лютого 2016 року копії планів підготовки цивільного захисту спеціалізованих служб цивільного захисту району,  підприємств, установ, організацій та закладів для узагальнення і контролю за їх виконанням. 

4.3. Про хід виконання даного рішення щоквартально до 30 числа останнього місяця кварталу інформувати райвиконком через відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради.

 

4.4. Пропозиції стосовно завдань та планування заходів у сфері цивільного захисту на 2017 рік подати до 29 жовтня 2016 року відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної ради.

5. Рішення райвиконкому від 16.12.14 № 97 “Про підсумки виконання завдань цивільного захисту  району в 2014 році та основні завдання на 2015 рік” з контролю зняти, як таке, що виконане. 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Шевчук Ю.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                     О.В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИР

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про план роботи виконавчого

комітету Корольовської районної

ради м.Житомира на І квартал

2016 року

 

Розглянувши пропозиції управління, відділів районної ради та на виконання делегованих повноважень визначених рішенням Житомирської міської ради від 25.02.03 № 160, відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про доступ до публічної інформації”, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету Корольовської районної ради    м. Житомира на І квартал 2016 року згідно з додатком.

2. Зобов’язати заступника голови  ради, заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому, керівників управління, відділів районної ради забезпечити своєчасну та якісну підготовку, виконання запланованих заходів та плану роботи, про що інформувати райвиконком.

3.  Рішення райвиконкому від  15.09.15  № 70 «Про план роботи виконавчого комітету Корольовської районної ради м.Житомира на ІУ квартал 2015 року» з контролю зняти, як таке, що виконане в повному обсязі.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                     О.В.Соя

 

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету

Корольовської районної ради

м.Житомира

від ___________ № ________

 

План

роботи  виконавчого комітету Корольовської районної ради м. Житомира

на І  квартал  2016 року

 

1.  Перелік питань, які пропонуються для розгляду на засіданнях виконавчого комітету  Корольовської районної  ради м. Житомира

 

№  пп

Назва питання

Відповідальний

Дата подачі проектів рішень

Дата подачі мате-ріалів

 

Доповідач

 

 

 

1.

19  січня  2016 року

 

Про виконання районного бюджету за 2015 рік

 

 

 

Орлова О.Г. - заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради

 

 

 

 

 

18.12.15

 

 

13.01.16

 

 

Когут А.В. - начальник фінансового відділу районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

16 лютого  2016 року

 

Про роботу із зверненнями громадян у виконавчих органах ради

 

 

 

Чеховський П.М. –

керуючий справами виконкому

 

 

 

19.01.15

 

 

10.02.16

 

 

 

 

Сидорчук Н.Д. – завідувач загального відділу районної ради

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

15 березня  2016 року

 

Про забезпечення мешканців Корольовського району м.Житомира садово-городніми ділянками

 

 

 

 

Шевчук Ю.М. – заступник голови ради

 

 

 

 

16.02.15

 

 

 

09.03.16

 

 

 

Степанченко Г.В. – головний спеціаліст апарату виконкому районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

2. Питання, що вивчатимуться і при необхідності будуть вноситись на розгляд виконкому районної ради

 

 

2.1.  Про стан погашення заборгованості із заробітної плати суб’єктами господарювання району.

 

Управління праці та соціального захисту населення районної ради

 

2.2. Про встановлення піклування над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я потребують догляду та здійснення контролю за діяльністю опікунів над повнолітніми особами, які визнані судом недієздатними.

 

 

Управління праці та соціального захисту населення районної ради

 

 

3. Питання, які будуть вивчатися на місцях, в управлінні, відділах районної ради, заслуховуватися на апаратних нарадах при голові районної ради, заступниках голови ради.

 

3.1. Про стан реалізації виконавчими органами районної ради делегованих повноважень.

Організаційний відділ районної ради

 

 

3.2. Про стан виконання документів органів влади вищого рівня, рішень районної ради та виконкому, розпоряджень голови районної ради.

Загальний відділ районної ради

 

3.3. Про планування та проведення спільних заходів Корольовською районною організацією ветеранів м.Житомира, громадськими організаціями.

 

Організаційний відділ, управління праці

та соціального захисту населення районної ради

 

ОРГАНІЗАЦІЙНІ   ЗАХОДИ

 

Організаційні  заходи по підготовці і проведенню сесії районної ради (за окремим планом)

 

 

Заступник голови ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради,         керуючий справами виконкому, управління, відділи районної ради

 

Засідання виконкому ( третій вівторок місяця)

 

 

 

“-“-“-

Навчання керівних кадрів  районної ради, спеціалістів   (щомісячно)

 

 

Керуючий справами виконкому, організаційний та загальний відділи районної ради

Проведення Дня відкритого листа  (за окремим планом щоквартально)

 

 

Заступник голови ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, організаційний та загальний відділи районної ради

 

Організація прийому у виконкомі, за місцем роботи та проживання громадян  керівництвом виконкому та районної ради

 

Організаційний та загальний відділи районної ради

Перевірка стану роботи зі зверненнями, організації особистого прийому громадян на підприємствах та в організаціях району (за окремим планом)

 

 

Організаційний та загальний відділи районної ради

Аналіз стану розгляду заяв і звернень громадян (щоквартально)

 

Загальний відділ районної ради

Організаційні заходи щодо підготовки і проведення згідно окремих планів засідань:

 

 

 

адміністративної комісії

 

Заступник голови ради, секретар адміністративної комісії

комісії по земельних питаннях (по потребі)

 

 

Заступник  голови ради, головний спеціаліст виконкому

 

комісії по розгляду і оформленню документів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (по надходженню документів)

 

 

Керуючий справами виконкому, начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

комісії по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

 

 

Заступник голови ради, УПСЗН

координаційно-методичної ради з  правової  освіти населення (щоквартально)

 

Керуючий справами виконкому, начальник міського управління  юстиції

 

 президії   організації ветеранів Корольовського району (щоквартально)

 

 

Керуючий справами виконкому, організаційний відділ, УПСЗН,  організація ветеранів Корольовського району

-    комісії з питань реструктуризації          заборгованості за житлово-комунальні  послуги

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, головний спеціаліст виконкому

 

ради з питань безпечної життєдіяльності  та цивільного захисту населення

     (щоквартально)

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, відділ з питань НС та ЦЗ районної ради

 

комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

(щомісячно)

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по визначенню необхідності проведення,  видів і обсягів робіт з безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

(по потребі)

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по прийманню будинків (квартир) після закінчення безплатного  капітального ремонту власних будинків членів сімей загиблих військовослужбовців, осіб, на яких поширюється дія чинного законодавства, будинків (квартир), що перебувають у власності інвалідів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

(по потребі)

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, УПСЗН

комісії по упорядкуванню  діяльності по заготівлі, переробці та продажу брухту кольорових та чорних металів

 

 

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, головний спеціаліст виконкому

комісії  по наданню матеріальної допомоги населенню

 

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

комісії по визначенню статусу учасника війни (по потребі)

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

опікунської ради

     (щомісяця)

 

Керуючий справами виконкому, УПСЗН

Проведення постійно діючого семінару з питань діловодства і організації контролю для працівників виконкому, його відділів   (щомісячно за окремим планом)

 

 

Загальний та організаційний відділи районної ради

10.  Участь голови ради, заступника      голови ради, заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами в  заходах по Корольовському району (за окремим планом)

 

 

Організаційний відділ районної ради

 

 

 

11.  Організаційні заходи по підготовці і проведенню за окремими планами

 

 

Заступник  голови ради,  заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, організаційний відділ районної ради

 

12. Вітання та нагородження з нагоди державних та професій свят

 

Голова ради, заступник голови ради

 

 

 

Керуючий справами

виконкому                                                                                                                                                         П.М.Чеховський

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від ______________ № ____________

м. Житомир

Про роботу сектору з нагляду за

додержанням вимог законодавства

під час призначення (перерахунку)

пенсій

 

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради Марченко О. В., виконком відмічає, що зазначеним сектором в районі проведено відповідну роботу.   

Виконання  функціональних обов’язків щодо здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій здійснюється відповідно до «Порядку здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України», затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.01.2007 № 4 і Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.01.2007 № 1-1 та «Положення про сектор з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій», затвердженого начальником управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м.Житомира 31 травня 2013 року.

Нагляд за правильністю та своєчасністю призначення (перерахунку) пенсій здійснюється шляхом перевірок матеріалів пенсійних справ, щодо яких управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області прийнято рішення про призначення (перерахунок) або відмову в призначенні (перерахунку) пенсій. Перевірці підлягають матеріали пенсійних справ, за якими прийнято рішення про призначення (перерахунок) пенсії в місяцях, що передують місяцю, у якому здійснюються перевірки.

В період з січня по жовтень 2015 року спеціалістами сектору з  нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій  перевірено 2393 пенсійних справ. За результатами перевірок встановлено 3 порушення  Законів України, із них: 1 переплата на суму 341,18грн. та 2 недоплати на суму 914,41грн.  Крім того, за результатами перевірок управлінню Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області надано 40 рекомендацій, виконання яких дало змогу збільшити розміри пенсій заявників.   За запитами управлінь Пенсійного фонду України здійснено підбір та висилку 8 архівних пенсійних справ. Надавалися консультації та відповіді на 119 звернень громадян.

Враховуючи зазначене вище, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про роботу сектору з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) пенсій управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради взяти до відома.

 

2. Зобов’язати управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради (Мисюк В. В.) з метою збільшення кількості та якості перевірених пенсійних справ:

 

2.1. Удосконалювати механізм організації та здійснення нагляду зазначеним вище сектором за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) і виплати пенсій;

 

2.2. Проводити аналіз вжитих управлінням Пенсійного фонду України в     м. Житомирі Житомирської області заходів щодо усунення виявлених порушень;

 

2.3. Про проведену роботу та виконання даного рішення інформувати виконком районної ради в травні 2016 року;

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                     О. В. Соя

 

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ____________   № ________

Про проект Програми соціального

захисту населення  Корольовського

району на 2016-2017 роки

 

 

З метою реалізації державної соціальної політики України, поліпшення соціального захисту населення району та відповідно до статей 34,41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити проект Програми соціального захисту населення Корольовського району на 2016-2017 роки, згідно з додатками 1, 2 та внести її на затвердження сесії районної ради.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Чеховського П. М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                     О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від _________________№___________

м.Житомир

Про відшкодування витрат

виконавчому комітету Корольовської

районної ради за надані комунальні

та інші послуги користувачами, що

розташовані в адмінбудинку

за адресою площа Польова,8

 

В зв’язку із закінченням терміну дії договорів на  відшкодування витрат за надані комунальні та інші послуги установами та фізичними особами -підприємцями, що орендують приміщення  в адмінбудинку за адресою площа Польова 8 та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:         

 

1. Затвердити перелік виконавчих органів Корольовської районної ради,     установ та фізичних осіб підприємців-користувачів, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8, та відшкодовуватимуть виконавчому комітету Корольовської районної ради витрати за надані комунальні та інші послуги  згідно з додатками  1,2.

 

2. Затвердити перелік виконавчих органів Корольовської районної ради та     установ, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8,  та сплачуватимуть КП «Житомиртеплокомуненерго» вартість послуги з централізованого  теплопостачання  згідно з додатком 3.

 

3. Затвердити перелік фізичних осіб підприємців-користувачів, які орендують приміщення в адмінбудинку за адресою площа Польова, 8, та відшкодовуватимуть  виконавчому комітету Корольовської районної ради витрати за послуги з централізованого теплопостачання    згідно з додатком 4.

 

4. Укласти  з 01 січня 2016 року  договори   на відшкодування витрат за надані комунальні та інші послуги між виконавчим комітетом Корольовської районної ради  та користувачами: управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області, управлінням Пенсійного фонду України в Житомирському районі Житомирської області, фізичними особами –  підприємцями: Морозюк А.Л.,  Самиловою С.Р., Лещинською О.І., Самаріним О.В. та зобов’язати своєчасно відшкодовувати витрати за надані послуги.

5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності районної ради (Мнухіна С.О.) здійснювати контроль за своєчасним надходженням коштів від користувачів за надані комунальні та інші послуги.

6.  Загальному відділу районної ради (Сидорчук Н.Д.) здійснювати контроль за якістю надання комунальних та інших послуг.

7. Рішення виконавчого комітету  районної ради від  19.05.15 № 42  «Про відшкодування витрат виконавчому комітету Корольовської районної ради за надані  комунальні та інші послуги користувачами,  що розташовані в адмінбудинку за адресою площа Польова,8», вважати таким, що втратило чинність.

8.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами  виконкому  Чеховського  П.М.

 

 

Голова ради                                                                                                                                                                     О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове