Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131969
Прогноз погоди
Подяка Л.В.Цимбалюк від колективу авторів навчального посібника

Колектив авторів навчального посібника  «Практикум з курсу «Всесвітня історія» 1900-2015 рр.» висловлює щиру подяку в. о. міського голови, секретарю міської ради Цимбалюк Любові Володимирівні за фінансову підтримку у виданні вказаної навчальної книги, яка вийшла у видавництві «Рута» накладом 300 примірників.

Автори сподіваються, що книга знайде свого читача, адже сьогодні увага світового співтовариства прикута до подій, які відбуваються на сході України. Війна забирає найцінніше, що існує між небом і землею – людське життя. Кожен українець на своєму рівні прагне зарадити  горю, яке прийшло в нашу країну. Науковці і вчителі-практики не залишились осторонь доленосних проблем своєї Батьківщини. Досліджуючи питання новітньої історії, автори навчальної книги прагнули крізь призму глобального виміру викладання історії показати закономірне і особливе в історичному розвитку народів світу, масовий героїзм і патріотизм народів в роки воєнного лихоліття.  Книга відтворює деякі сторінки громадянської війни в Югославії, засудження світовим співтовариством винуватців кровопролиття. Ця тема актуальна, хвилює кожного українця нагадує про те, що мир завойовується високою ціною, пильністю, і що без палкої любові до рідного краю, своєї Батьківщини – марні сподівання на перемогу. Війна – це злочин проти людства, і покарання за її розпалювання невідворотне. Разом з тим посібник утверджує соціальний оптимізм, подає приклади стрімкого розвитку «азійських тигрів» в основі якого зважена політика керівників, ясність мети і цілей програм та проектів, глибокий патріотизм, любов і толерантність, оволодіння новітніми технологіями.

 Наразі, коли вирішується доля України, поява книги своєчасна, потрібна, про що повідомлялось в передачі  журналіста обласного радіо «Автограф» 27.10 з повтором 9.11 ( журналіст Забродська В.В. Про нагальні проблеми українців повідомлялось під час презентації книги 4.11. студентам 5 курсу та магістрам історичного факультету Житомирського державного університету, з подальшим інформуванням студентів всіх курсів  цього закладу, про що повідомляло міське радіо. На початку грудня бібліотека університету, яка отримала в подарунок 75 примірників навчальної книги, передасть 25 екземплярів Донецькому національному університету, що розмістився у Вінн

11.11 відбудеться презентація навчального посібника для вчителів історії та основ правознавства, які проходять курсову підготовку в  Обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. В другій декаді листопада пройдуть зустрічі-презентації авторів навчальної книги з педагогічною громадськістю та студентською молоддю коледжів міста.

Науково-педагогічна громадськість міста з вдячністю прийняла в подарунок навчальний посібник з новітньої історії, який підготовлений та виданий науковцями та педагогами Житомирщини, і висловлює надію на розширення співпраці з метою виховання у житомирян інтересу до історії, адже хто контролює минуле, тому належить майбутнє. Історія – учитель життя, філософія в прикладах, скарбниця наших діянь, приклад і доручення для сьогодення, свідок минулого, пересторога для майбутнього. 

Досвід співпраці в. о. міського голови міста, секретаря міської ради Цимбалюк Л.В. з науково-педагогічною громадськістю міста та області - приклад для наслідування іншими керівниками.

Авторський колектив навчального посібника просить зачитати цей лист на сесії міської ради. 

 

                                                                                                                         Стародубець Г.М. 

                                                                                                           Синявський В.І.

                                                                                                                       Синявська  В. І.  

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове