Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5187
візитів всього: 132251
Прогноз погоди
03.11.2015 - Про погодження проведення сільськогосподарського ярмарку 14 листопада 2015 року
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

        від ______________№___________
                  м. Житомир

Про погодження проведення
сільськогосподарського ярмарку
14 листопада 2015 року

З метою задоволення потреб мешканців міста Житомира у продуктах харчування та сільськогосподарській продукції за цінами виробників, розглянувши лист управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації від 02.11.15 № 2600/7 та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської ради
ВИРІШИВ:
 
1. Погодити управлінню агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації проведення ярмарку (далі організатор ярмарку) 14 листопада 2015 року з 08.00 год. до 13.00 год. по вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Лятошинського) з перекриттям дорожнього руху.
2. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою міста Житомира» Житомирської міської ради забезпечити належний санітарний стан території проведення ярмарку.
3. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою міста Житомира» Житомирської міської ради, Житомирському МВ УМВС України в Житомирській області (за згодою), забезпечити громадський порядок та недопущення здійснення стихійної торгівлі в місці проведення ярмарку та на прилеглих вулицях.
 4.  Управлінню транспорту та зв’язку міської ради, УДАІ УМВС України в Житомирській області (за згодою) забезпечити належну організацію дорожнього руху під час проведення ярмарку.
 5. Житомирському міськрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби України у Житомирській області (за згодою), Головному управлінню ветеринарної медицини у Житомирській області (за згодою) та Житомирській об’єднаній податкові інспекції Головного управління державної фіскальної служби  у Житомирській області (за згодою) вжити відповідних заходів згідно наданих повноважень під час проведення ярмарку.
 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                                     О.М. Бочковський

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове