Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5408
візитів всього: 357746
Прогноз погоди
01.10.2015 -Про передачу комп’ютерної техніки та матеріальних цінностей
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_____________ № ______
                    м. Житомир
 
Про  передачу комп’ютерної
техніки та матеріальних цінностей
 
Відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, затвердженого рішенням міської ради від 29.09.2005 № 550 та з метою ефективного використання комп’ютерної техніки і матеріальних цінностей виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Дозволити департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради передати безоплатно на баланс управління освіти Житомирської міської ради, виконавчого комітету Житомирської міської ради  та комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального  закладу музична школа  № 1 ім. Б.М.Лятошинського комп’ютерну техніку і матеріальні цінності  згідно додатків 1, 2, 3.
2. Відділу бухгалтерського обліку і звітності департаменту бюджету та фінансів міської ради (Верпахівська Г.О.) оформити відповідні документи на передачу комп’ютерної техніки і матеріальних цінностей.
3. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Сухомлина С.І.
 

Секретар міської ради                                                                           Л.В.Цимбалюк

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове