Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508563
Прогноз погоди
Укрексімбанк надає кредити у рамках державної програми енергозбереження
 
Підтримуючи ініціативи Уряду із забезпечення енергетичної незалежності країни, Державний експортно-імпортний банк України (Укрексімбанк) здійснює фінансування заходів підвищення енергоефективності. Державна фінустанова накопичила великий досвід в реалізації таких проектів спільно зі Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку й іншими міжнародними фінансовими організаціями, а сьогодні також надає позики у рамках державної програми енергозбереження.
 
Укрексімбанк пропонує кредитування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)та житлово-будівельних кооперативів (ЖКХ) у рамках державної цільової економічної програми за кредитним продуктом банку «Програма сприяння оптимізації енергоефективності». Програма передбачає фінансування заходів з енергозбереження з можливістю компенсації значної частини витрат на купівлю техніки,  обладнання або матеріалів для модернізації приміщень. Після отримання кредиту та надання в банк документів, що підтверджують купівлю енергоефективного товару, на поточний рахунок клієнта зараховується компенсація частини його витрат.
 
Обладнання та матеріали, які можна купити в кредит з можливістю отримання відшкодування, можна вибрати з орієнтовного списку, розміщеного на сайті Держенергоефективності. Це, зокрема, обладнання для облаштування індивідуальних теплових пунктів, регулятори теплового потоку за погодними умовами, вузли обліку води та теплової енергії, багатозонні прилади обліку електричної енергії, світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом (крім однокамерних) для місць загального користування, матеріали та обладнання для модернізації систем освітлення місць загального користування, матеріали та обладнання для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів тощо.
 
Державна підтримка надається шляхом відшкодування за рахунок бюджетних коштів частини кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів, отриманого позичальником (ОСББ, ЖБК) у банку в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 №243. Відшкодування здійснюється у розмірі до 40% суми кредиту за одним кредитним договором (до 70% суми кредиту у розрахунку на квартири мешканців, яким призначена відповідна субсидія), але не більше 14 тис. грн. у розрахунку на 1 квартиру багатоквартирного будинку.
 
Враховуючи значне зростання комунальних тарифів, витрати на енергозбереження будуть швидко окупатися. Вже через кілька місяців мешканці тих будинків, які скористаються можливостями фінансування за державною програмою енергоефективності, будуть у набагато більш виграшному становищі порівняно з іншими споживачами. Переваги очевидні – це оновлення приміщення, придбання нового обладнання, тепло та комфорт в будинку разом зі зниженням витрат на експлуатацію житла.
 
З детальнішою інформацією щодо програм фінансування та послуг Укрексімбанку можна ознайомитися на офіційному сайті банку www.eximb.com та у філії банку за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 23. Телефони: (0412) 22-86-81, (050) 380-69-73 та (095) 281-16-84.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare