Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131967
Прогноз погоди
Подяка від Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
В.о. міського голови
м. Житомира
Цимбалюк Л.В.
 
 
Шановна Любов Володимирівна!
 
Висловлюємо Вам щиру вдячність за підтримку та сприяння в роботі Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
Повідомляємо, що 23 вересня 2015 року обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів навчальний семінар для директорів міських та районних центрів СССДМ, який відбувся на базі Центру соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім'ям - спеціалізованого формування Житомирського міського центру СССДМ.
 
Семінар пройшов на високому організаційному рівні, змістовна та насичена програма дала можливість учасникам семінару ознайомитись з інноваційними технологіями соціальної роботи міського центру СССДМ, зокрема щодо соціальної підтримки учасників АТО та їх сімей, надання якісної психологічної, юридичної, інформаційної, соціально-педагогічної допомоги, сприяння в одержанні медичної допомоги, а також всебічної допомоги у вирішенні соціально-економічних, матеріально-побутових питань.

Висловлюємо щиру вдячність за сприяння у проведенні обласного семінару Вам, шановна Любове Володимирівно, заступнику міського голови Бочковському Олександру Миколайовичу за особисту участь в семінарі та за всебічну підтримку міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
Також висловлюємо подяку директору міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрченко Ользі Іванівні, очолюваному нею колективу за професіоналізм, відповідальність, високий рівень соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молодцю загалом та учасниками АТО і членами їх сімей зокрема.
 
Директори міських, районних центрів СССДМ взяли для себе багато корисної інформації стосовно організації ефективної роботи щодо соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, неформального підходу до вирішення їх непростих проблем. Досвід, напрацьований міською радою та міським центром СССДМ, буде використовуватись в практичній соціальній роботі мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.
 
Директор  Житомирського обласного
центру  соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді                                                                                              В.В. Собчук
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове