Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133031
Прогноз погоди
13.10.2015 - Про місцевий матеріальний резерв для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 РІШЕННЯ
 
від ___________№  _____
              м. Житомир
 
Про місцевий матеріальний резерв
для запобігання і ліквідації наслідків
надзвичайних ситуацій
 
З метою оперативного та ефективного запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, відповідно до статті 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.15 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій», пункту 7 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Порядок створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій згідно з додатком 1.
2. Затвердити номенклатуру та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій міста Житомира згідно з додатком 2.
  4. Визначити місця розміщення місцевого матеріального резерву:
4.1 Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради – будівельні, пально-мастильні матеріали, техніка, технічні та інші матеріальні цінності.
4.2 Житомирська міська комунальна рятувальна служба на воді – засоби рятування на воді та інші матеріальні цінності.
5. Департаменту власності та ринкового регулювання міської ради організувати роботу з укладання договорів на придбання, у разі виникнення надзвичайної ситуації,  продовольчих товарів та речового майна згідно номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву.
6. Управлінню охорони здоров’я міської ради створення місцевого матеріального резерву здійснювати на підставі затвердженої номенклатури лікарських засобів та виробів медичного призначення резерву лікувально-профілактичних закладів, з урахуванням профілю ліжкового фонду, можливого виду надзвичайної ситуації.
7. Вважати таким що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 20.11.2012 № 485 «Про розміщення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру».
8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
 

Секретар міської ради                                                              Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове