Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132155
Прогноз погоди
12.10.2015 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
   РІШЕННЯ
 
     від _________№ _____
              м.Житомир

Про зміни договорів найму
жилих приміщень

Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. … на квартиру № … будинку … по    вул. ..,  що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку .. по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № …будинку … по пров. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.6. …. на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.7. …. на квартиру № …будинку ..по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.8. …  на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …, її матір, закрити.
1.9. …. на квартиру № …будинку … по майдану …, що складається з двох кімнат жилою площею  ….кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …..  закрити.
1.10. … на квартиру № … будинку …по вул. …, що складається з чотирьох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.11. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м і кухні, сім’я.. .чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
2. Розділити особовий рахунок квартири №… по вул. …, що складається  з чотирьох кімнат,   жилою площею … кв.м  і   відкрити   …..особовий  рахунок  на  одну  кімнату жилою площею … кв.м, ….), на три кімнати жилою площею  …. кв.м,  допоміжні  приміщення  є окремими, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …. на  чотири  кімнати,  жилою   площею …. кв.м,  закрити.
3. Контроль   за  виконанням   даного   рішення   покласти   на  заступника   міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до  розподілу функціональних обов’язків

      
      Секретар міської ради                                                                 Л. В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове