Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5037
візитів всього: 71801
Прогноз погоди
06.10.2015 - Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник сфери послуг України»
 
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 
від ____________№__________
                              м. Житомир
 
Про порушення клопотання про
присвоєння почесного звання
«Заслужений працівник
сфери послуг України»
 
Розглянувши клопотання колективу підприємства  облспоживспілки «Житомирський кооперативний ринок», враховуючи вагомий особистий внесок у розвиток галузі торгівлі, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідно до Закону України «Про державні нагороди України», Указів Президента України від 29.06.2001 № 476 «Про почесні звання України» та від 19.02.2003 № 138 «Про Порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України», керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
 
1. Порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник сфери послуг України» директору підприємства облспоживспілки «Житомирський кооперативний ринок» Третяку Василю Павловичу.
2. Департаменту власності та ринкового регулювання міської ради подати клопотання та інші документи до облдержадміністрації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                                  Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.