Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5185
візитів всього: 132761
Прогноз погоди
28.09.2015 - Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07.15 № 936 „Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих”
 УКРАЇНА
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 сесії шостого скликання
 
від _____________ № ______

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07.15 № 936
„Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО,
членів їх сімей та сімей загиблих”

З метою надання підтримки учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та сім’ям загиблих відповідно до статей 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Викласти в новій редакції пункт 1 рішення Житомирської міської ради від 29.07.15 № 936 „Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих ”, а саме:
„1. Звільнити від сплати окремих житлово-комунальних послуг (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, вивезення ТПВ) учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції з 01.09.2015 року до 31.12.2015 року в межах норм споживання, зокрема:
1) учасників бойових дій в розмірі 25 відсотків знижки за оплату вказаних житлово-комунальних послуг за рахунок коштів міського бюджету;
2) осіб, які брали участь в проведенні антитерористичної операції  в розмірі 100 відсотків знижки за оплату вказаних житлово-комунальних послуг за рахунок коштів міського бюджету до встановлення статусу учасника бойових дій;
3) членів сім’ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції   в розмірі 100 відсотків знижки за оплату вказаних житлово-комунальних послуг  за рахунок коштів міського бюджету.
2. Внести доповнення до додатку 1 до рішення Житомирської міської ради від 29.07.15 № 936 „Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО, членів  сімей загиблих ”, а саме: викласти пункти  3, 4.1., 4.2., 6, 7.1., 7.6., 9, 15 в такій редакції:
„3. До членів сім’ї учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції відносяться: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами  дитинства І та ІІ групи або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особа, яка находиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним”.
„4.1. Пільга надається на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого опалення та за вивезення твердих побутових відходів в межах норм споживання”.
„4.2. Пільга надається на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, гарячого водопостачання в межах норм споживання”.
„6. Для одержання пільги заявником або уповноваженою ним особою подається заява встановленої форми (додаток 1 до цього Положення) відповідній комісії, створеній розпорядженням міського голови”.
„7.1. Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки) учасника бойових дій, учасника АТО, члена сім’ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції та уповноваженої ним особи”.
„7.6. Копія посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції; учасника бойових дій”.
 „9. Пільга надається за місцем реєстрації або за фактичним місцем проживання пільговика у м. Житомирі”.
„15. Витрати виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води та вивезення твердих побутових відходів, відшкодовуватимуться з коштів, передбачених у міському бюджеті.”
3. Виключити з пункту 7.4. додатку 1 до рішення Житомирської міської ради від 29.07.15 № 936 „Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих ” слова „або зону, прилеглу до зони АТО чи іншу територію, прилеглу до кордону з Російською Федерацією або невизнаною Республікою Придністров’я”.
4.  Доповнити додаток 1 до рішення Житомирської міської ради від 29.07.15 № 936 „Про звільнення від  сплати комунальних послуг учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих ” пунктом 17 наступного змісту:
„17. Відшкодування пільг здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України”.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань.

Секретар міської ради                                                                 Л.В.Цимбалюк
 
09.10.2015 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове