Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Подяка депутату міської ради Шусту В.П.
Житомирська гуманітарна гімназія №1 ,заклад нового типу, є наймолодшим серед навчальних закладів міста Житомира, тому йому важко конкурувати в питанні зміцнення та удосконалення матеріально-технічної бази. Для закладу дуже важливою є підтримка його діяльності громадськістю міста.

Тож, адміністрація, педагогічний колектив, члени Ради гімназії та батьківський комітет просять Вас висловити слова подяки депутату Житомирської міської ради Шусту Володимиру Петровичу за багаторічну підтримку розвитку навчального закладу та його матеріальної бази. У цьому році завдяки спонсорській допомозі Володимира Петровича у навчальний заклад придбані меблі для новоствореного кабінету англійської мови, 2 сучасних системних блоки для кабінету інформатики. Крім того, за підтримки Шуста В.П. навчальний заклад мав змогу облаштувати учительську кімнату для роботи педагогів.

Директор гімназії М.А.Бохан
Голова Ради гімназії А.М.Вознюк
Голова Фонду підтрики діяльності Житомирської гуманітарної гімназії №1 Г.І.Михайліна


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове