Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 508528
Прогноз погоди
До відома

 

У разі отримання інформації з Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, про закінчення строку дії довідки про взяття на облік, її скасування або про відмову у продовженні строку дії такої довідки відділення ВДФССНВ у м. Житомирі припиняє нарахування і фінансування страхових виплат та страхових витрат на медичну і соціальну допомогу.

Повернення зайво виплачених коштів здійснюється відповідно до пункту 1.9 Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду від 27.04.2007 №24, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2007 за №715/13982 (зі змінами) (далі – Порядок). У разі неможливості утримати зайво виплачені кошти відповідно до пункту 1.9 Порядку вони стягуються у судовому порядку.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед потерпілими та членами їх сімей. Переміщені особи щомісячно своєчасно та в повному обсязі отримують належні їм страхові виплати.

Постановою правління Фонду від 11.12.2014 №20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451, передбачено здійснення робочими органами виконавчої дирекції Фонду страхових виплат, які раніше нараховані, але не виплачені потерпілим на виробництві (членам їх сімей) та страхових витрат на медичну і соціальну допомогу.

Проведення таких виплат буде здійснювати робочий орган виконавчої дирекції Фонду за фактичним місцем проживання (перебування) тимчасово переселеної особи.. Відділення виконавчої дирекції Фонду у м. Житомирі чекає громадян, переміщених на територію нашого району, для подання заяв про погашення заборгованості по страховим виплатам.

 

 

Начальник відділення

ВДФССНВ у м. Житомирі                                                       Піхуля В.П.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare